NAUJIENOS
Kaip nuversti valdžią

Kas geriau: tikra ar dirbtinė meilė???

Kategorija:

Dabar atsirado labai įvairių būdų kūdikiui pradėti: dirbtinis apvaisinimas, surogatinės motinos paslaugos ir kt. Ar tai turi įtakos taip pradėto vaiko sielai, dvasiai, karmai? Jei turi, kaip tai gali atsiliepti?  Į šiuos klausimus atsako sąmoningos saviugdos ir gyvenimo konsultantas, unikalaus projekto „IšMokykla“ autorius Jevgenijus Černyš.

 

Viskas turi įtaką. Visatoje nėra smulkmenų ir viskas yra tarpusavyje susiję. Kad būtų aiškiau, atsakykite, kaip jūs galvojate: ar žmogui svarbu patirti tikrą meilę ar dirbtinę, tikrą draugystę ar dirbtinę? Tas pats ir čia. Žmogus, kuris prisiima atsakomybę už viską, kas vyksta jo gyvenime, neretai sulaukia stebuklo. Ilgą laiką negalėjusi vaikų susilaukti šeima, staiga jų susilaukia.

Vaikų neturėjimas yra taip pat mums duodama pamoka, kurią mes turime suvokti ir pasikeisti. Tik neretai žmonės, užuot patys keitęsi, ieško, kad  kažkas kitas už juos išspręstų jų problemas. Kažkas savyje išnešios kūdikį ir aš pasiimsiu. Nueisiu į kūdikių ar vaikų namus ir pasiimsiu  vaiką, kuris yra ne mano vaikas ir aš neturiu galimybių, nemoku patikrinti, ar tas vaikas man yra duotas Dievo. Reikia mokėti išsirinkti. Todėl ir įsteigiau mokyklą internete, kad visi norintys išmoktų rasti atsakymą į jiems svarbius klausimus, o ne bėgtų pas pranašautoją ar būrėją, kad ji pagal kortų išsidėstymą pasakytų, ką daryti. Dievas taip neveikia. Tik patys galime rasti teisingus atsakymus ir tokių pavyzdžių jau yra labai daug.

Žmogus ko nori, tą gauna. Visatoje yra įstatymas: laisva valia ir laisvas pasirinkimas. Žmogus gali save naikinti narkotikais, bet gali eiti nušvitimo keliu. Taip, tu gali pasiimti moterį ar vyrą, gali pasiimti vaiką, bet tu nematai, kokias pasekmes tai palieka tavo karmoje.

Todėl viskas turi reikšmę. Galima pasikviesti ne tą esybę, kurią manotės kviečiantys. Mokslininkai aiškina, kad tu pritrauki tokią sielą, kuri atitinka tavo paties vibracijas. Taip, taip yra, bet tik materialiame pasaulyje, tik kalbant apie kūną. O ką galima pasakyti apie energetiką? Juk būtent iš ten viskas ir prasideda. Mokslininkai įžvelgia tik pasekmes. Žmonės irgi linkę vadovautis statistika: jei daugumai žmonių tai padeda, vadinasi, padės ir man. Jūs tikitės, kad taip atsitiks, bet, deja, neatsitinka... Ir net priešingai. Jums blogai, nesėkmingai ir nelaimingai: ne tas žmogus, ne tas darbas. Norite taip rizikuoti? Jūsų pasirinkimas.

Viskas tarpusavyje susiję, todėl labai svarbu pačiam augti.  Augi materialiame gyvenime, rūpinantis savo kūnu, ir rūpinantis savimi. Juk dažnam nutinka, kad atrodo, viskas gerai, bet kažko negali pasiekti. Į mane kreipiasi šeimos, kuriose moteris negali išnešioti vaisiaus, arba vos gimęs kūdikis miršta. Tačiau jų užsispyrimas begalinis. Jie nepaliauja siekti savo tikslo, pradeda ieškoti kitų būdų, surogatinės motinos ar panašiai. Neretiems tenka pasakyti, kad jie savo tikslą gali pasiekti, bet tada jų kūdikis gims neįgalus, nes jie nemoka būti dėkingi už tai, kas yra. Aš nežinau, ar to reikia, tai jūsų pasirinkimas. Todėl būkite protingi. Jei kažkas jums duota, tai išsisprendžia be didesnių kliūčių. Žinau labai daug pavyzdžių, kai moteris ilgus metus negalėjusi pastoti, išaugusi dvasiškai pastoja ir sėkmingai pagimdo. Todėl nesustokite augti, kad patys suvoktumėte, kas ir kodėl jūsų gyvenime vyksta. Ir tada gal tikrai pamatysite, kad jums neduodama turėti savo vaikų, nes jūs turite paimti vaiką, augantį vaikų namuose. Ir tada išsirinksite tą, kuris labiausiai jums tinka ir kuriam jus galite padėti augti, vystytis ir būti laimingu. Toks jūsų gyvenimas ir priimkite jį su dėkingumu. O kol dirba vien tik jūsų egoizmas, aistra, troškimas, susiduriate su problemomis.

Aukite. Neprisiriškite prie nuostatų, kad taip man lemta, tokia mano karma, žmogus atėjo į žemę vargti. Žmogus gali viską ir viską galima pakeisti. O Visata mums duoda galimybę, kuri mus kreipia lengviausiu kelių vystantis ir augant. Tačiau jūsų pasirinkimo laisvė išlieka. Tad aukite, tobulėkite, tapkite matantys  ir tada patys išspręsite visas savo problemas. Viskas jūsų rankose. Visur ir visada būkte sąmoningai atsakingi.

 

http://www.youtube.com/watch?v=DcftBCIpy_I

 

Parengė

Genovaitė Paulikaitė


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Reklama