NAUJIENOS

Karmėlavos trynukams – jau ketveri

Kategorija:

Miestas:

Karmėlavoje gyvenančių Jono ir Viktorijos Rusinų trejetukui  – Jonui, Joriui ir Aronui – liepos 17 dieną sukako ketveri metukai

Mažųjų sukaktuvininkų ir jų tėvelių pasveikinti į Karmėlavos seniūniją atvyko Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Margarita Venslovienė ir Karmėlavos seniūnė Violeta Armolaitienė.

Mažyliams padovanotas batutas ras vietą baigiamo įrengti šeimos namo Ramučiuose kieme, kur šeima tikisi įsikelti jau visai netrukus. Viktorija ir Jonas džiaugiasi, kad pagaliau išsipildys svajonė turėti pakankamai vietos 6 asmenų šeimynai – be jubiliatų šeimoje auga vyresnysis jų brolis 8 metų Arminas.

„Beveik visus darbus atlikome patys, užtrukome dėl įvairių tokiais atvejais atsirandančių nesklandumų, bet dabar liko visai nedaug ir gyvensime naujame būste“, – pasakojo tėtis Jonas.

Šventinio susitikimo metu guvūs mažyliai žaidė įvairiaspalviai balionėliais, vyresnėlis Arminas susidomėjo dovanų gautu stalo žaidimu „Europa“ ir žurnalu „Penki“, kurio prenumeratą metams berniukams padovanojo svečiai iš savivaldybės. Arminas pademonstravo, kaip sugeba kantriai mokyti broliukus savo mėgstamos anglų kalbos. Šie mielai kartojo brolio sakomus žodžius.

Visiems kartu valgant šventinį svečių atvežtą tortą trynukų mama kalbėjo, kad berniukams augant jie tampa vis skirtingesni, bet visi yra sveiki, judrūs ir smalsūs. Broliukai jau antri metai lanko Karmėlavos lopšelį-darželį „Žilvitis“, vyresnysis Arminas rudenį bus trečiokas.

Edmundas Mališauskas


Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Per ežerus

Virintos meandromis

Šventosios vandens turizmo trasa

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija VingrienėReklama