Karantino metu banko reikalus tvarkykite internetu
  NAUJIENOS

Karantino metu banko reikalus tvarkykite internetu

Kategorija:

Miestas:
Suprantame, kokios svarbios yra sklandžiai teikiamos banko paslaugos, ir užtikriname, kad karantino dėl COVID-19 viruso metu nenutrūkstamai teiksime jas interneto banke ir „Swedbank“ programėlėje.Svarbu tai, kad dėl karantino keičiasi „Swedbank“ padalinių darbo laikas ir juose teikiamos paslaugos:
•   padaliniuose aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius klientus. Registruotis galite interneto banke, telefonu 1884 arba +370 5 268 4444;
•   padaliniuose šiuo metu galima naudotis tik būtiniausiomis paslaugomis: atsiimti mokėjimo korteles, gauti prisijungimo prie interneto banko priemones ir atlikti tas operacijas, kurios neprieinamos nuotoliniu būdu.
Visą informaciją apie padalinių darbo laiką ir tvarką rasite čia.
  Primename, kad daugeliu „Swedbank“ paslaugų galite naudotis nė neišėję iš namų – finansų reikalus galima tvarkyti ir kompiuteriu, ir išmaniuoju telefonu – taip, kaip patogiausia Jums.
 
 
 
•   Programėlėje galite pasitikrinti sąskaitos likutį ir atliktų operacijų istoriją, pervesti pinigų, valdyti savo korteles (blokuoti, atblokuoti), keisti jų operacijų limitus ir t. t.
•   Sudėtingesnius finansų reikalus galite tvarkyti prisijungę prie interneto banko – peržiūrėti turimas paslaugų sutartis, sudaryti naujas, pateikti paskolos ar kredito kortelės paraišką, įsigyti Jums reikalingą draudimą, pranešti apie draudiminį įvykį ir pan.
•   Naują ar papildomą debeto kortelę užsisakykite interneto banke ir pasirinkite pristatymą paštu Jums į namus.
•   Siekiant sumažinti galimą viruso sklidimo riziką, rekomenduojame naudoti kuo mažiau grynųjų pinigų ir prekybos vietose atsiskaityti bekontakčiu būdu kortele ar išmaniuoju telefonu. Bekontakčiai atsiskaitymai veikia ir „Android“, ir „iPhone“ telefonuose.
 
 
Jeigu kils klausimų, interneto banke peržiūrėkite dažnai užduodamų klausimų skiltį, parašykite mums automatinio susirašinėjimo lange (ikona „Pasikalbėkime“ interneto banko puslapio viršuje) arba skambinkite telefonu 1884 arba +370 5 268 4444. Taip pat sekite mūsų naujienas socialiniuose tinkluose.
 
Linkime sveikatos Jums ir Jūsų artimiesiems!

Jūsų „Swedbank“

Reklama