NAUJIENOS

Kapinėse išdžiūvo šuliniai, tačiau vandens parūpina savivaldybė

Kategorija:

Miestas:
Kelinti metai Alytaus rajono savivaldybė pasirūpina, kad vasarą kapinėse netruktų vandens ir kapavietes prižiūrintys žmonės turėtų kuo palaistyti jose augančius augalus.
Veikiančiose rajono kapinėse, kuriose nėra šulinių, vandens galima įsipilti iš vandens konteinerių, kuriuos pastato Alytaus rajono savivaldybė. Kad jo netruktų, prižiūri seniūnai, kurie prašo kapus prižiūrinčius žmones pranešti, jeigu jis baigėsi. Seniūnai pastebi, kad pastarosiomis savaitėmis, kai karšta ir ilgai nelyja, vandens suvartojama ypač daug.
Dėl kelias savaites besitęsiančios sausros vanduo pasibaigė abiejuose Daugų kapinių šuliniuose. Nuspręsta ir Daugų kapinėse pastatyti vandens konteinerius. Jau nupirkti keturi konteineriai greitai bus pastatyti ir pripildyti vandeniu.
Seniūnė I. Kašėtienė dėkoja Daugų bendruomenei, kurie reagavo į situaciją ir ėmėsi iniciatyvos. Vyrai šalia kapinių esančio Didžiulio ežero krante  įrengė lieptelį, kad žmonėms būtų patogiau pasisemti vandens ir palaistyti kapuose augančius augalus.

Alytaus rajono savivaldybės informacija
 
 
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Muziejus – geriausia vieta mokytisJonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama