NAUJIENOS

Kapaviečių tvarkymas

Kategorija:

Miestas:
Artimo žmogaus netektis tai gyvenimo įvykis, kuomet svarbu išreikšti ypatingą rimtį bei pagarbą. Būtent todėl kapaviečių tvarkymas yra atsakingas, didelio kruopštumo reikalaujantis procesas. Norint sukurti išvaizdžią kapavietę, pravartu gerai apsvarstyti, kaip ji bus įrengta, atsižvelgti į įvairias aplinkybes, vietovės bei oro veiksnius, parinkti tinkamas dekoracijas.
 
Būdų, kaip tvarkyti kapavietes, gali būti daug ir įvairių. Egzistuoja trys pagrindiniai kapaviečių tvarkymo bei puošybos būdai, kuriuos trumpai peržvelgsime šiame straipsnyje.
 
 Skalda
 
Norintiems sutaupyti rekomenduojama rinktis skaldelę, tik reiktų turėti omenyje, kad jos priežiūrai teks skirti daugiau dėmesio. Didžiausi skaldos privalumai – tai žemesnė kaina ir platus dekoravimo galimybių pasirinkimas.
 
Granito plokštės
 
Kiek brangesnis, tačiau žymiai patogesnis kapavietės įrengimo būdas, kuriam beveik nereikia priežiūros tai granito plokštės. Norint išlaikyti nepriekaištingą kapavietės išvaizdą, užtenka periodiškai nušluostyti ant paviršiaus susikaupusius nešvarumus. Galima rinktis įvairių rūšių granitą – nuo paprasto iki brangaus kareliško ar švediško.

 
Klojimas plytelėmis
 
Kapaviečių tvarkymas klojant plytelėmis nėra labai brangus, taip pat nereikalauja daug priežiūros. Plytelėmis klotos kapavietės yra paprastos ir išvaizdžios. Tačiau kloti plytelėmis rekomenduojama tik tada, kai toje pačioje kapavietėje daugiau nebebus laidojama. Pašalinti plyteles yra sudėtinga, todėl tokiu atveju labiau tiks lengvai nuimamos ir vėl sumontuojamos granito plokštės.
 
Nereiktų pamiršti įvairių dekoravimo elementų: tvorelių, gėlynų, papildomų priedų. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, patyrę specialistai padės išsirinkti tai, kas tinka labiausiai.
Informacijos šaltinis: https://www.svedasupaminklai.lt
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama