NAUJIENOS

Kalvarijos gimnazija – projekte „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės“

Kategorija:

Miestas:
Kalvarijos gimnazijos komanda dalyvauja projekte ,,Mokyklos - Europos parlamento ambasadorės" (#MEPALietuva). Jo tikslas ir uždaviniai: skatinti mokyklos bendruomenės aktyvų domėjimąsi Europos Sąjungos (ES) sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento (EP) vaidmeniu Europos demokratijoje.
Projekto mokyklos dalyvės, įgyvendinusios projekto reikalavimus (tarp kurių pamokos apie ES ir Europos Parlamentą, informacijos lentynos įkūrimas, Europos dienos šventė ir kt.), taps mokyklomis EP mokyklų ambasadorių tinklo narėmis. Gimnazijos jaunieji ambasadoriai ir projekte dalyvaujantys mokytojai rengia pažintines veiklas, netradicines pamokas.
Jau įvyko dviejų etapų viktorina mokiniams, protų mūšis gimnazijos bendruomenės atstovams, netradicinės ekonomikos ir istorijos pamokos, linksmos pažintinės pamokėlės pailgintos dienos grupės ugdytiniams. Jaunieji ambasadoriai apsilankė Kalvarijos lopšelyje-darželyje ,,Žilvitis" ir kartu su ugdytiniais kūrė Europos Sąjungos vėliavą, tyrinėjo žemėlapį.
Programą įgyvendinanti komanda iki gegužės 19 d. planuoja susitikimą su Kalvarijos TAU ir Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojais. Gimnazijoje vyks susitikimas su Europos Parlamento Komunikacijos generalinio direktorato Informacijos biuro Lietuvoje atstovais. Bus aplankytos kitos savivaldybės ugdymo institucijos, vyks vaizdo konferencija, debatai ir kitos veiklos.
Visi tie, kurie nori pagilinti žinias ir patenkinti savo žingeidumą, apsilankę gimnazijos skaitykloje atras specialiai šiai temai skirtą informaciją. O informacija apie įvykusias, planuojamas ar vyksiančias veiklas skelbiama gimnazijos interneto svetainėje, Kalvarijos gimnazijos ir Kalvarijos gimnazijos mokinių tarybos „Facebook“ profiliuose.
 
Kalvarijos gimnazijos informacija ir nuotraukos
 

Reklama