NAUJIENOS

Kaip pasirinkti makiažo spalvas?

Kategorija:

Miestas:
Žmogus visada norėjo būti gražus ir sveikas. Galima sakyti, kad nuo atsiradimo žemėje momento jis ėmė rūpintis savimi, švarintis, gražinti kūną ir veidą.
Skamba keistai, bet dekoratyvine kosmetika pirmieji pradėjo naudotis vyrai. Iš pradžių jie puošė ir dažė visą kūną prieš įvairius ritualus ar siekdami išgąsdinti jų gentį puolantį priešą. Moterys amžių amžius savo išvaizda rūpinosi tik namuose. Ir tik praėjusiame šimtmetyje dekoratyvinė kosmetika tapo moterų prerogatyva. Kiekviena moteris yra unikali tiek savo išoriniu, tiek vidiniu grožiu, bet ne kiekviena moka teisingai pabrėžti tai, kas joje gražiausia. Noras padėti moterims atskleisti savo grožį ir paskatino mane pasirinkti plataus profilio kosmetologė profesiją. Prieš penkerius metus pradėjau dirbti visažiste, o pernai įkūriau ir savo grožio studiją „DK beauty bar“. Labai daug bendrauju su moterimis ir pastebiu, kad viena didžiausių klaidų, naudojantis dekoratyvine kosmetika, yra spalvų pasirinkimas. Tad keli patarimai, kaip teisingai pasirinkti spalvas.

Teisingos spalvos

Rinkitės tokias  spalvas, kurios dera prie jūsų  veido ir plaukų. Venkite nenatūralių  spalvų, kurios tikrai nepabrėžia  to, ką turite  geriausia. Atsargiai naudokite  mėlyną ir violetines spalvas, nes jos gali šiek tiek sendinti. Niekada nenaudokite tamsios spalvos makiažo pagrindo. Jei norite, kad veidas vis dėlto būtų tamsesnis, naudokite ne tamsesnės spalvos makiažo pagrindą, o pudrą. Tačiau pastebiu, kad nemažai moterų linkusios pasirinkti tamsesnį makiažo pagrindą. Ir tai yra viena didžiausių makiažo klaidų, nes iškyla grėsmė atrodyti lyg su kauke.

Aksominis žvilgsnis

Akys yra vakarinio makiažo centras – jos turi būti gilios ir seksualios. Vakariniam makiažui rinkitės tamsių spalvų (tamsiai pilkos, rudos, juodos) kreminius tekstūrinius šešėlius. Kad jie spindėtų, panaudokite  šiek tiek blizgučių. Akių kontūrą apveskite  juodu kontūro pieštuku. Išorinius akių kampučius patepkite tamsiais šešėliais. Ties antakių viduriu naudokite šviesesnę spalvą. Vidinius kampus  tepkite šviesiausią iš naudojamų spalvų. Nepalikite šešėlių  susidūrimo linijų – tas vietas suliekite. Akių apačią ties blakstienų liniją taip pat patepkite šešėliais. Procedūrą pabaikite  blakstienas pasidažydamos apimties suteikiančiu tušu.
Kita didelė moterų daroma klaida yra labai tamsūs, juodi antakiai. Niekada nedažykite antakių juoda spalva! Net jei jūsų plaukai juodi ir oda kiek tamsesnio atspalvio, naudokite tamsiai rudą spalvą, bet tik ne juodą!


Tviskantys skruostai

Skruostus pabrėžkite  gintaro spalvos skaistalais, nes jie vakariniame apšvietime subtiliai spindi. Skruostikaulius paryškinkite  rausvo atspalvio skaistalais.

Kerinčios lūpos

Norėdamos pritraukti aplinkinių žvilgsnius, lūpas pasidažykite  raudonai. Tai tiesa, rimtai kalbant raudoni lūpų dažai tinka visoms. Tačiau raudona spalva turi daugybę atspalvių ir surasti geriausiai tinkantį neretai moteriai yra labai didelė problema. Ir kai pagaliau rasite tą jums tinkamą raudoną, niekada tos spalvos nekeiskite, nes tai bus jūsų raudona.
Per plonos lūpos, per mažos akys, nepakankamai vešlūs antakiai? Vertinkite ir džiaukitės tuo, ką turite geriausio, išskirkite tai, kas jums pačioms jumyse labiausiai patinka ir pamirškite nepatinkančius niuansus. Nekeiskite savo veido.!!!!

Danguolė Kokina
visažistė
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Reklama