NAUJIENOS

Kaip pasiimti paskolą būstui be pradinio įnašo?

Kategorija:

Miestas:
Anksčiau ar vėliau daugelio žmonių svajonių sąraše dažniausiai atsiranda nuosavas būstas. Turėti savus namus juk yra taip malonu – galima juos įsirengti taip, kaip norite jūs, ir visai nebūtina nuolat ieškoti kokį būstą išsinuomoti. Dažnu atveju, nuoma kainuoja net žymiai brangiau nei nuosavo būsto įsigijimas, jei žiūrima į ilgalaikę perspektyvą. Visgi, deja, tikrai ne kiekvienas žmogus gali sau leisti tokį brangų pirkinį. Tokiu atveju prireikia paskolos ir, savaime suprantama, pradinio įnašo. Tačiau, kaip gauti paskolą, jei pradinio įnašo neturite?
 
Pradinis įnašas paprastai palengvina paskolos sąlygas, sumažina palūkanas ir bankai bei kredito unijos suteikia jums reikiamą sumą lengviau. Visgi, jei pradinio įnašo neturite, visuomet galite įkeisti tam tikrą savo jau turimą turtą. Paskola su turto įkeitimu (užstatu) yra skiriama iki 20 metų, o palūkanos prasideda nuo 5%. Puiku tai, kad įkeisti galite tiek nekilnojamąjį, tiek kilnojamąjį turtą (pvz., automobilį). Kredito unijoje jus pakonsultuos ir pasakys, kokią sumą galite pasiskolinti pagal jūsų individualią situaciją bei įkeičiamo turto vertę.
 
Jei negalite nieko įkeisti mainais už paskolą, visuomet galite rinktis išperkamąją nuomą. Nors toks būsto įsigijimo variantas dažniausiai kainuoja brangiausiai vertinant bent keliasdešimt metų, tačiau pasinaudoję šia galimybę bent jau galėsite turėti nuosavą būstą. Svarbiausia prieš įsigyjant būstą gerai apsvarstyti visas įmanomas galimybes, pasiskaičiuoti ir tik tada imtis veiksmų. Visą informaciją apie busto paskolą ir sąlygas rasite Vilniaus kredito unijos puslapį.

Aistė Bielinė

Reklama