NAUJIENOS

Kaip pasiekti norimą įdegį?

Kategorija:

Miestas:

Atėjus vasarai pradedame vis labiau rūpintis savo išvaizda ir ją puoselėti. Dauguma vasarai ruošia savo plaukus, lankosi kirpyklose ir atsinaujina šukuoseną, taip pat ir nagus tvarkosi, kad tik atrodyti kuo gražiau. Tačiau tai dar ne viskas. Dauguma vasarai keičia ir savo spintos turinį, taip pat perka įvairius aksesuarus, kad pakeistų savo turimas aprangas. Vasarai kiti pradeda ruoštis iš anksto, kuomet pradeda sportuoti ir laikytis sveikos gyvensenos, sveikai valgant. Negana to, žmonės vasarą nori įdegti, o dauguma jau ir prieš vasaros sezoną nori būti rudi, tačiau kaip tai padaryti? Visos norime būti gražios, o artėjant šiltajam sezonui svajojame apie tolygų, šokoladinį įdegį. Tačiau ne visos moterys gali ir nori lankytis soliariume. Kai kas negali degintis saulėje. O ką daryti, jei laukia šventė ir norisi tobulos spalvos kūno jau dabar?

Kaip įgauti gražų įdegį?

  • Savaiminio įdegio kremai, tai pirmoji ir greičiausia priemonė, kuria galima išgauti trumpalaikį įdegio efektą. Atgaivinkite odą su įdegio kremu, kuriame susijungia dermatologų patirtis ir SPA procedūrų prabanga. Naujosios drėkinamosios dalelės CELL-MOISTURIZERS, išgautos iš natūralių augalinių aliejų, įsigeria iki kiekvienos odos ląstelės branduolio ir drėkina ją iš vidaus. Tai - nuostabus būdas pasirūpinti savo kūnu. Toks įdegis laikosi keletą dienų, tačiau prieš jį tepant patartina šveisti veido ir kūno odą, drėkinti ir tuomet būsite pasiruošę procedūrai. Tepkite savaiminio įdegio kremą tolygiai, kad įdegis atrodytų natūraliai. Taip pat naudokite specialią kempinę, kurios pagalba ištepsite įdegį namuose.

 
  • Saulės spindulių galima rasti ir soliariume. Prieš naudojimąsi soliariumu būtina pasitarti su gydytoju dermatologu, nes gali būti, jog Jums soliariume lankytis negalima, nes yra didelė galimybė susirgti odos ligomis. Jei Jūsų oda balta, strazdanota, nudega ir parausta, bet beveik neparuduoja, plaukai šviesūs, rausvi, rudi, akys žydros, mėlynos, pilkos, rudos, soliariumu naudotis nerekomenduojama. Tačiau, jeigu vis tiek nusprendėte degintis soliariume, būtina iki pusės sumažinti soliariumo įrangos gamintojo rekomenduojamą pirmojo deginimosi soliariume seanso trukmę. Galima rinktis mažiau kaitinančias lempas ir naudoti apsauginį kremą, kuris padės apsisaugoti nuo UV spindulių.

 
  • Visiška naujovė yra purškiamas įdegis. Tai yra dar viena išeitis, norintiems gražaus, rudos spalvos kūno ir jį gauti kenkiant kūnui mažiausiai. Tai gan brangi procedūra, kurios rezultatas matomas iš karto po procedūros. Rezultatas laikosi ant kūno apie savaitę laiko. Be to, naudojamos natūralių sudėčių priemonės, kurios ne tik nepažeidžia odos, bet ir ją apsaugo bei pamaitina.

 

Mylėkite save ir savo odą, po saulės vonių vasarą nepamirškite patepti drėkinančiu kremu.

Aistė Bielinė


Reklama