NAUJIENOS

Kaip išsirinkti tinkamą pypkę?

Kategorija:

Miestas:

Pypkės nuo seno laikomos, kaip elegancijos ir prabangos simboliu. Deja, šiuolaikinėje visuomenėje reta pamatyti žmogų laikantį rankose pypkę, o išvydus tokį reiškinį tampa keista ir neįprasta. Jeigu nusprendėte, kad norite tapti tuo unikaliu žmogumi, prieš įsigyjant pypkę turite žinoti tam tikrus aspektus, kad galėtumėte džiaugtis kokybišku „dūmu“.

Iš kokios medžiagos gaminamos pypkės?

Palyginus dabartinius ir anuos laikus, šiuo metu medžiagų iš kurių yra gaminamos pypkės yra gausu. Dažniausiai jos yra gaminamos iš: vyšnios, kriaušės, kukavinės medžių, alyvmedžio, akacijos ir kukurūzo.
Jeigu norite pajusti pypkės magija, ji labiausiai atskleidžia naudojant iš kukavinės pagamintas pypkes, todėl norint mėgautis kokybe, nereikia gailėti lėšų. Taip pat kukavinė pypkė laikoma ilgaamže, todėl ja galėsite džiaugtis labai daug metų. Antros pagal tvirtumą, laikomos pypkės, kurios gaminamos iš kriaušės medžio. Jos yra pigesnės nei kukavinės, bet yra ir tvirtos. 

Kokia turi būti pypkių išvaizda?

Pypkės išvaizda priklauso nuo kiekvieno individualių norų. Pypkės siejasi su atsipalaidavimu, maloniais pojūčiais ir ritualais, todėl reikia rinktis tokią, kuri jums ir asocijuojasi su šiais pojūčiais. Nenustebkite, kad jus sužavės pypkė, kuri bus neįprastų formų ar spalvų. Reikia rinktis tokią pypkę, kuri būtų artima jūsų sielai. 

Taip pat renkantis pypkės išvaizda, svarbu žinoti vietą, kur ją planuojate rūkyti: jeigu, tai bus vakaras prie židinio, tuomet galite rinktis ilgą ir masyvią pypkę, nes ją nuolat galėsite laikyti rankose. Na, o jeigu galvojate, kad ją rūkysite eidami, tuomet geriau rinkitės trumpą, lengvą ir kišeninę pypkę, tam, kad nesudarytų nepatogumų. 

Rinktis tiesią ar lenktą pypkę priklausys tik nuo jūsų individualių norų. Tik nebijokite išsiskirti, pypkė simbolizuoja jūsų stilių.

O kaip su filtru?

Pypkių filtravimas priklauso nuo kiekvieno pypkoriaus. Pasirinkimai yra du: pypkę galima rūkyti be filtro arba su vienkartiniu filtru. Pypkės filtrai sugeria drėgmę, sulaiko kenksmingas medžiagas bei švelnina dūmą.

Filtrai skaidomi į du tipus:

  • metaliniai - jie yra ilgaamžiai, bet juos reikia valyti po kiekvieno panaudojimo

  • vienkartiniai - jie trumpalaikiai, bet juos galima panaudojus iš karto išmesti

Pasirinkti tinkama pypkę galite tik jūs patys. Svarbiausia rinktis tokia, kuri jums yra gražiausia, patogiausia ir artimiausia sielai. Jeigu po kurio laiko turima pypkė atsibos, visada galėsite įsigyti naują. Pypkės yra daromos ir pateikus individualius norus: jeigu įsivaizduojate, kaip turi atrodyti jūsų svajonių pypkė, tuomet nuvykite į specializuotą pypkių parduotuvę ir papasakokite savo viziją. Jeigu nerasite tinkamos - ją jums pagamins, pagal jūsų pateiktus norus. Žinoma, unikali pypkė kainuos šiek tiek brangiau nei jau turimos asortimente, bet žinojimas, kad tokios pypkės daugiau niekas neturės, gali jus ir įtikinti nekreipti dėmesio į brangesnę kainą.

Aistė Bielinė


Reklama