NAUJIENOS

Kaip išsirinkti tą vienintelį?

Kategorija:

Miestas:

Esame įpratę ir skaudžiai nukenčiame, kai mūsų išmanusis įrenginys nukrenta ant žemės. Tam, kad nutikus šiai bėdai pavyktų bent šiek tiek sumažinti kritimo pasekmes, naudojami telefono dėkliukai. Šiomis dienomis galima rasti įvairiausių modelių, spalvų bei raštų dėkliuku, todėl nereiškia to, jeigu dėkliukas yra apsauginis, tai negali būti ir gražus. 

Kuo atverčiami dėklai pranašesni už paprastus?

Renkantis atverčiamą dėklą jūs suteikiate savo išmaniajam telefonui visokeriopą apsauga - nuo įbrėžimų apsisaugo ne tik telefono nugarėlė, bet ir priekis. Jeigu manote, kad to nėra gana, galite ant telefono priekio dar užklijuoti stikliuką, tuomet telefonas tampa dar labiau atsparesnis smūgiams. 

Tiesa, galbūt anksčiau atverčiamų dėklų pasirinkimas buvo menkas, tačiau šiuo metu galime džiaugtis jų gausuma. Atverčiami dėklai pradėti gaminti masiškai tada, kai mygtukiniai telefonai tapo retenybė, o išmanieji užėmė aukštumas. Taip pat buvo pastebėta, kad dauguma kenčia nuo telefonų nugarėlių ar ekranų pažeidimų, todėl pasirinktas šis apsaugos būdas.

Atverčiami dėklai itin rekomenduojami žmonėms dirbantiems aktyvų darbą bei mažiesiems jų vartotojams.

Kai norisi neįprasto telefono dėkliuko

Tiesa, telefono dėkliukai, kurie uždengia tik nugarinę dalį yra žymiai originalesni bei nesuteikia didžiulio papildomo nešiojamo svorio. Šiuolaikinėje telefonų dėkliukų industrijoje gausu įvairiausių formų, personažų, spalvų, atlikėjų, figūrų ir pan. dėkliukų, todėl galima išsirinkti norimiausią bei patraukliausią. Taip pat itin paplito variantas, kai galima pačiam susikurti savo svajonių dėkliuką arba jį išpuošti savo darytomis nuotraukomis. Nebūtinai šią paslaugą gali atlikti specializuotos telefonų dėkliukų parduotuvės. Savo svajonių dėkliuką galite susikurti ir patys! Jums reikės tik jūsų telefono modelio peršviečiamo dėkliuko, atspausdintų jūsų nuotraukų, flomasterių, lipdukų. 

Jeigu rūpinatės ekologija, dabar yra atsiradusiu  telefono dėkliukų, kurie gaminami tik iš ekologinių žaliavų ( pavyzdžiui iš kamštinės medžiagos ).

Kaip išsirinkti tinkamą telefono dėkliuką?

Pirmiausiai reikėtų atsižvelgti į tai, koks telefono modelis yra pas jus. Jeigu telefonas yra gamintas tik tais metais, kuriais jūs jį ir įsigijote, logiška, kad dėkliukų pasirinkimas gali būti labai mažas. Šiuo atveju, pradžioje galite įsigyti tokį telefono dėkliuką, kuris apsaugos jūsų telefoną nuo įbrėžimų, o praėjus laikui įsigyti ir tokį, kuris bus aksesuaro detalė. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, koks yra tikslus jūsų telefono pavadinimas. Renkantis telefono dėklą ir pamiršus paminėti bent vieną raidę, kuri yra telefono modelio pavadinime - dėkliukas gali netikti. Taip pat labai svarbu renkantis dėkliuką, nuspręsti kokią sumą galite jam skirti. Kokybiški ir patvarūs telefonų dėkliukai gali kainuoti šiek tiek daugiau nei įprasti, tačiau jie tarnauja ilgus metus ( kaina priklauso ir nuo telefono modelio ).

Jeigu nuspręsite, kad norite tokio dėklo, kuris apsaugo tik telefono nugarėlę, geriau pasirūpinkite ir apsaugine telefono stiklo plėvele. Apsaugota nugarėlė, negarantuoja apsaugos ir telefono stiklui. 

Aistė Bielinė


Reklama