NAUJIENOS

Kaip išsirinkti poilsį Birštone

Kategorija:

Miestas:
Jei svajojate apie poilsį nuo darbų ir atotrūkį nuo rutinos, nebūtina vykti kažkur tolis, tam puikiai tinka Lietuvos kurortai siūlantys SPA paslaugas. Kiekvienais metais mūsų šalyje viešbučių siūlančių SPA paslaugas skaičius sparčiai auga, todėl pasirinkimas šiai dienai yra tikrai labai platus. O šiame straipsnyje papasakosime apie bene geriausiai žinomą kurortą Lietuvoje – Birštoną.

 Kokį Birštono SPA pasirinkti

Šiomis dienomis Birštonas sulaukia tikrai gausaus kiekio poilsiautojų. Todėl nenuostabu, kad viešbučių siūlančių SPA paslaugas ir malonumus vis daugėja. Šis kurortas puikiai tinka jei savo poilsio neįsivaizduojate be ramybės, pušų aromato ir nuostabių vaizdų.

Ekonominės klasės SPA Birštone

Daugelis galvoja, kad negali sau leisti SPA malonumų, tačiau tai ne tiesa, norint pasimėgauti puikiu poilsiu nereikia išleisti krūvos pinigų. Birštono mieste yra tikrai nemažas pasirinkimas viešbučių ir SPA centrų kurie siūlo įvairias procedūras už labai patrauklia kainą. Čia nakvynė su pusryčiais dviviečiame kambaryje kainuoja iki 65 eurų, labai daug viešbučių siūlo už tą pačią kainą pasimėgauti baseinų ir pirčių kompleksu. Jei ieškote pigios vietos kur pailsėti, turėtumėte pagalvoti apie „Tulpės“ ir „Versmės“ sanatorijas. Čia ekonominės klasės kambarių kainos nekainuoja daugiau nei 50 eurų. Šiose sanatorijose galėsite mėgautis pirčių malonumais, purvo ir mineralinio vandens vonių procedūromis, įvairiais masažais ir inhaliacijomis.

Prabangus SPA poilsis Birštone


Jei norite prabangaus ir tikrai komfortiško poilsio, Birštonas tikrai turės ką jums pasiūlyti. Čia gausu prabangių viešbučių ir SPA centrų. Žinoma už prabangą reikia ir daugiau sumokėti. Jei norite procedūrų gausos ir komforto, siūlome vykti į „Vytautas Mieneral SPA“, „Eglės“ sanatoriją. Šias apgyvendinimo įstaigas drąsiai galima vadinti SPA lyderiais Lietuvoje. Čia svečiai mėgaujasi patogiais ir komfortiškais kambariais, dideliais pirčių ir baseinų kompleksais bei profesionaliomis procedūromis.
Birštonas yra tikrai Puiki vieta norintiems pailsėti nuo miesto ir pabūti su savimi. Kurortas tiks ir tiems kas nori sutaupyti ir tiems, kas nori prabangaus poilsio. Kadangi mieste esantys viešbučiai yra skirtingi ir siūlo skirtingas poilsio programas. Todėl poilsis Birštone yra tikrai puikus pasirinkimas jei trokštate ramaus ir kokybiško poilsio.
 

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama