Kai esi laimingas, šypsena nedingsta
  NAUJIENOS

Kai esi laimingas, šypsena nedingsta

Kategorija:

Ką tik sutikinėjome Naujuosius 2014-uosius metus. Linkėjome vienas kitam meilės, sėkmės ir daug daug laimės. Ir neretas pagalvojame: o kas yra ta laimė.

 

Man laimė siejasi su labai įvairiais dalykais. Tai ir  gera sveikata, sėkmė versle, darnūs santykiai su vaikais, taika ir t.t. Džiaugiuosi, kad man pasisekė stipriai išgyventi laimės pojūtį. Kai žmogus

esi laimingas, šypsena nedingsta nuo tavo veido, viską darai su meile, su ugnele. Net tada, kai namuose su šluota šluostau grindis, groja graži muzika, o aš šoku apsikabinusi šluotos kotą :)

Tikiu, kad  palinkėjimai tampa kūnu, kai juos sakai nuoširdžiai. Niekada švenčių proga nesiunčiu trafaretinių sveikinimų. Pažindama artimą žmogų, visada pritaikau tik jam skirtus žodžius, kad ir paprastus, bet nuoširdžius.

Ar galime laimingu padaryti kitą žmogų? Manau, galima, tik reikia išmanyti penkias meilės kalbas, ir mokėti kalbėti savo artimo kalba.

Tad pradedant Naujuosius, sau linkiu, kad 2014, Arklio metai, tikrai būtų darbingi ir savo versle  tapčiau senjor manager. Dukrai Karinei linkiu išminties kuriant naujus šeimos santykius. Kitai dukrai Godutei – sėkmės moksluose, gražių idėjų įgyvendinimo mokyklos projektinėje veikloje, gražių santykių su Ernestu. Žentui Mindaugui – sveikatos ir ištvermės sunkiame jo darbe ir kad kovo mėnesį būtų įgyvendinami jo tikslai – atidaryti senelių namai. 

 

Jaroslava Amirjan


Reklama