NAUJIENOS

Kada ir kur naudojami infraraudonųjų spindulių šildytuvai?

Kategorija:

Miestas:

Kada jaučiamės geriausiai? Tikriausiai daugelis pritars, kad tuomet, kai vieta, kurioje esame, yra kupina jaukumo ir šilumos. Kaip užtikrinti šiuos pojūčius pasikeitus oro sąlygoms ir atėjus šaltajam sezonui? Į pagalbą apšildant patalpas paprastai atkeliauja įvairiausi prietaisai, tačiau tinkamai pasirinkti gerą šildytuvą nėra lengva. Paskutiniu metu vis labiau populiarėja infraraudonųjų spindulių šildytuvai. Kokios pagrindinės jų naudojimo sritys ir kodėl verta tokius šildytuvus pasirinkti?

 Kuo naudingi?

Pirmiausia, reikėtų paminėti, kad infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra saugus pasirinkimas, nedarantis didelio poveikio oro taršai. Svarbi detalė sveikatai - infraraudonųjų spindulių šildytuvo mechanizmai nesukelia papildomų dulkių, todėl tai naudingas pasirinkimas norint palaikyti švarius kvėpavimo takus. Plokštės, esančios tokiuose šildytuvuose, padeda tolygiai paskirstyti šilumą bet kurioje patalpoje: tiek parduotuvėse, tiek biuruose ir net drėgnose jūsų namų vietose. Lyginant su kitais patalpų šildymo prietaisais, pastarasis pasirinkimas sutaupo apie 30 procentų mažiau energijos negu kiti. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai - puiki šilumos paskirstymo galimybė, nekenkianti nei jūsų sveikatai, nei aplinkai. Tai patogus temperatūros palaikymo būdas, kai norima šildyti tik tam tikrą reikalingą zoną ir tada, kada reikia būtent jums. 

Puikūs pagalbininkai pamaldų metu 

Jeigu lankotės bažnyčiose, tikriausiai ne kartą teko pajusti šaltį tiek vasaros, tiek žiemos metu. Daugumai maldos namų apšildymas - išties didelis sunkumas, reikalaujantis daug dėmesio bei pastangų. Aukštus, didelės erdvės pastatus tinkamai apšildyti yra sudėtingas uždavinys. Be to, dažniausiai reikia atsižvelgti ir į lėšas, kurias galima tam skirti. Šiuo atveju infraraudonųjų spindulių šildytuvai bažnyčioms - puikus pasirinkimas. Lengvai sumontuojami, patvarūs, nedarantys poveikio aplinkai, ekonomiški, tausojantys energiją, nes tik įjungti jau ima skleisti šilumą, prietaisai suteikia malonaus jaukumo ir komforto pamaldų metu. 

Patogus pritaikymas namuose 

Galite būti tikri, kad ilgiau išlaikysite malonų jaukumą patalpose, kadangi infraraudonųjų spindulių šildytuvai šildo ir pačius daiktus, todėl tokią spinduliuojamą šilumą sunkiau išsklaidyti net ir užklupus skersvėjui. Verta prisiminti, kad tokio tipo mechanizmus galima naudoti tiek viduje, tiek lauko erdvėje, o namuose IR šildymo mechanizmus galite panaudoti ir kaip papildomą apšildymo sistemą.

Šiomis dienomis praktiška ir patogu reikiamą šildymo prietaisą įsigyti internetu. Pasinaudokite galimybe ir sutaupyti savo laiką. Van2o IR šildytuvai yra ekonomiškas ir saugus sprendimas bet kuriai erdvei. Garažas, terasa, vieta prie pirties, balkonas ar namų vidaus patalpos - būkite užtikrinti ir kurkite savo jaukią aplinką kokybiškų šildytuvų dėka! 

Platus naudojimas ir kitose srityse

Yra daugybė kitų vietų, kur atkeliavus vėsiems orams gali būti naudojami IR šildytuvai. Šie prietaisai plačiai naudojami ir pramonės srityje, kur vykstant gamybos procesams reikalingas stabilus šilumos palaikymas, o įprastos sistemos įrengimas reikalauja daug pinigų. 

Infraraudonųjų spindulių šildytuvus taip pat galima surasti ir įvairiuose grožio srities salonuose, parduotuvėse, turgaus erdvėje, zonose, kuriose leidžiama rūkyti ar netgi šiuolaikiškai įrengtose autobusų laukimo stotelėse. 


 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Reklama