NAUJIENOS

Ką reikėtų žinoti sugedus telefonui ir kaip išsirinkti telefonų taisyklą?

Kategorija:

Miestas:

Šiuolaikiniam žmogui telefono netikėtas sugedimas yra tikra tragedija, nes sustoja bendravimas, darbiniai reikalai, prarandamos nuotraukos, sporto progresas, apsunkinamas prisijungimas prie banko ir prie mokėjimų bei patiriama dar daugiau nepatogumų. Neretai žmonės pasimeta ką reikia daryti įvykus įvairiems telefono gedimams ir kaip išsirinkti telefonų taisyklą, kuri greitai bei profesionaliai išspręstų problemą.

Nebandykite taisyti telefono patys

Telefonų taisymo įmonių specialistai neretai susiduria su situacija kai klientas pirmiausia pats bando sutaisyti telefono gedimą, nepavykus to padaryti nepataisomai sugadina įrenginį. Telefonų rinka bei technologijos nuolat kinta ir jų taisymui reikia ne tik nuolat atnaujinamų žinių, bet ir specialių įrankių. Nors telefono neoriginalias dalis galima lengvai pasiekti internete, tačiau tik profesionalai gali užtikrinti telefono taisymo kokybę.

Kaip išsirinkti telefonų taisyklą?

Nors telefonų taisyklų yra tikrai nemažai, tačiau ne visi yra verti pasitikėjimo. Dažniausiai neaiškios vietos remontuojant telefonus originalias detales pakeičia neoriginaliomis ir tuomet tektų telefoną taisyti tik dažniau. Be to gerai pagalvokite ar tikrai norėtumėte bet kam patikėti savo telefoną, kuriame yra Jūsų visi asmeniniai duomenys, nuotraukos bei kita jautri informacija. Telefonų taisykla turi turėti ekspertų komandą kuri nuolat gerina savo žinias bei kelia kvalifikaciją, suteikia garantiją savo darbams, naudoja kokybiškas bei originalias dalis, prireikus suteikia pakaitinį telefoną.  PhoneFix turi visą tai ir dar daugiau, telefonų taisyklos ekspertai išmano skirtingų gamintojų technologijas bei gali atlikti visus remonto darbus: nuo kasdieninio įrenginių priežiūros iki sudėtingiausių remonto darbų. 

Ką daryti sušlapus telefonui?

Pirmiausia, kiek įmanoma nusausinkite telefoną paprasta servetėle ar skudurėliu, tačiau jokiu būdu nebandykite jo džiovinti, pavyzdžiui, fenu ar padėjus ant radiatoriaus, tai yra labai pavojinga. Taip pat, nebandykite jo krauti ir kiek įmanoma nusausinus telefoną ilgai nelaukus atvežkite telefoną į taisyklą.

Telefonas neveikia – ar įmanoma atkurti duomenis?

Jog pavyktų nuskaityti sudužusio telefono duomenis visų pirma reikia atstatyti tam tikrus motininės plokštės komponentus, kuriuose yra saugoma informacija. PhoneFix telefonų taisykla turi visą reikalingą įrangą mikroschemų restauracijai, kuri suteikia duomenų nuskaitymo tikimybė artimą 100-tam procentų. Taip pat, telefono duomenų atstatymas galimas programiškai užstrigusiems telefonams ar užblokavus savo telefoną. 

Aistė Bielinė


Reklama