NAUJIENOS

Ką reikėtų žinoti besikraustantiems į Norvegiją?

Kategorija:

Miestas:
Iš Lietuvos į Norvegiją labai dažnai keliauja įvairūs kroviniai. Jų pervežimas sausumos keliais vykdomas per Latvijos, Estijos, Suomijos ir Švedijos valstybes. Daug mūsų šalies gabenimo paslaugas teikiančių įmonių tuo užsiima. Įmonės Auto paštas paslaugų užsakymas - tai pati patogiausia priemonė pristatyti reikiamą krovinį į Norvegiją. Įmonėje dirba ilgametę darbo patirtį turintys profesionalūs vairuotojai, o krovinio gabenimas į vietą nekainuoja per brangiai, nors pervežimo atstumai siekia per du tūkstančius kilometrų.

Ką reikia papildomai atlikti vežant krovinį į Norvegiją?

Kadangi Norvegija nepriklauso Europos Sąjungai, pervežant krovinius iš Lietuvos į ją dar yra reikalingos ir muitinės tarpininkavimo paslaugos. Jas irgi gali pasiūlyti krovinį pervežanti įmonė. Tada pervežamo krovinio savininkas būna apsaugotas nuo varginančio muitinės dokumentų rengimo bei tvarkymo. Jeigu kyla kokių nors klausimų, susiraskite internete šios įmonės svetainę, ir jus išsamiai pakonsultuos specialistai visoms jums rūpimomis temomis.

Ką reikėtų žinoti prekes į Norvegiją gabenantiems verslininkams?

Norvegijos didmiesčių parduotuvėse nėra sudėtinga atrasti lietuviškos gamybos prekių, tik jos čia jau parduodamos užklijavus norvegišką etiketę. Tiesa, yra ir prekių su lietuviškomis etiketėmis, jomis puikuojasi alus, kai kurie aukštos kokybės maisto produktai. Tai parodo, jog verslo partneriai Norvegijoje pasitiki lietuvaičiais. Todėl verta dar labiau aktyvinti lietuviškų prekių pristatymą į šią Skandinavijos pusiasalio šalį, kad norvegiškos rinkos iš panosės nenušvilptų kitų šalių verslininkai.

Kas dar gali būti išvežama iš Lietuvos į Norvegiją?

Niekam nebe paslaptis, jog Norvegijoje yra įsikūrę daug lietuvių. Vieni čia lankosi sezoniškai, o kai kurie net ryžtasi persikraustyti visiškai apsigyventi. Tiek vieni, tiek kiti šioje šalyje arba nuomoja būstą, arba jį įsigyja. O tada norisi iš gimtinės į svečioje šalyje įsitaisytą pastogę atsivežti bent kažkiek daiktų, gal net baldų, kurie bent maža dalimi primintų apie už jūros likusią tėviškę, gal net buvusius gimtus namus. Persikraustymą irgi garantuos krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė, kuri jau seniai yra išmaišiusi visus Skandinavijos kelius, todėl jai nepasiekiamų vietovių nėra. Tad jūsų užsakytas krovinys gali atkeliauti net į pačias atšiauriausias Norvegijos vietas.
 
 
Aistė Bielinė

Reklama