NAUJIENOS

Ką privalu žinoti tiems, kurie renkasi biorevitalizacijos procedūras?

Kategorija:

Miestas:
Jūsų oda dėl nežinomų priežasčių ėmė greitai senti bei prarasti savo gyvybingumą? Tam gali būti labai daug paaiškinimų. Juos jums pateikti gali dermatologai. Tad, jeigu pradėjote nerimauti dėl odos būklės prastėjimo, tuomet nedelsiant kreipkitės  specialistus ir jie nustatys kodėl taip atsitiko bei pasiūlys geriausias gydymo priemones. Pabrėžiama, kad pacientai iš anksto gali patys kreiptis dėl biorevitalizacijos procedūros.

Biorevitalizacija ženkliai pagerina odos būklę net ir po pirmos procedūros

Šis odos gydymo metodas įprastai yra siejamas su jaunystės atstatymu. Biorevitalizacija (Vilniuje) atliekama siekiant atstatyti suprastėjusią odos būklę. Dažniausiai šia procedūra naudojasi pacientai, kurie nori išlyginti raukšles, atgauti odos spalvą ir t.t. Ši priemonė gali būti pasitelkiama tiek vyresnio amžiaus, tiek ir jaunesnių pacientų.

Kalbant apie procedūros atlikimą, verta paminėti, kad didžiausias jos privalumas – efektas po pirmos injekcijos. Ši procedūra atliekama įvairiose srityse, bet pacientai dažniausiai renkasi veido, kaklo, smakro bei kitas labai matomas vietas. Į jas suleidžiama hialurono rūgštis, kuri susintetinta pasitelkiant naujausias technologijas. Po pirmosios injekcijos į probleminę vietą, matomas aiškus odos būklės pagerėjimas. Pacientas gali matyti, kad po pirmosios procedūros dingsta smulkiausios raukšlės.

Po pirmosios injekcijos odos būklės sparčiai gerėja, nes jos dėka pradedama skatinti odos funkcijas, kurios buvo susilpnėjusios dėl tam tikrų priežasčių. Labiausiai reikia išskirti, kad susintetintas hialuronas pradeda skatinti šios rūgšties gamybą natūraliu būdu. Tad, jūsų oda iš karto pradeda gerėti. Ji aprūpinama reikalingu drėgmės kiekiu. Taip pat pradeda aktyviau vykti kolageno sintezė, o tai reiškia, kad pradeda gerėti odos elastingumas. Jūsų odos spalva pradeda keistis. Ji tampa daug šviesesnė ir gyvybingesnė. Aišku, maksimalus efektas pastebimas atliktus visą injekcijų kursą.

Dažniausiai biorevitalizacijos procedūra trunka iki keturių seansų.

Procedūra turi būti pasirenkama atsakingai

Ekspertų teigimu, didžiausią žalą patiria pacientai, kuriems rūpi kaip už kuo mažesnę kainą gauti aukštos kokybės paslaugas. Su gydymo paslaugomis yra tas pats. Efektu dažnai nusivilia tie pacientai, kurie renkasi neaiškias vietas, apie kurias sklando gana nemažai neigiamų komentarų. Tokios vietos dažnai pacientus privilioja siūlydamos labai žemas kainas. Patartina vengti tokių procedūrų, kurios siūlomos gerokai pigiau nei rinkos kainomis.

Kaip bebūtų, primenama, kad biorevitalizacija atliekama prieš tai išsiaiškinus visas odos būklės prastėjimo priežastis. Jeigu jūsų odos būklė smarkiai pakito dėl aplinkos veiksnių, tuomet būsite informuoti apie tai. Pavyzdžiui, jeigu mėgstate degintis ir paskui stebitės, kodėl jūsų oda smarkiai paseno, tuomet jums bus paaiškinta, kad po biorevitalizacijos procedūros teks vengti ultravioletinių spindulių. Tai yra būtent saulė bei soliariumas.
Geriausia tai, kad po šios procedūros galite gauti ir papildomas konsultacijas, kurių metu sužinosite kaip tinkamai prižiūrėti odą. Aišku, kiekviena konsultacija gali kainuoti atskirai.
Biorevitalizacijos paslaugos – Vilniuje Clinicin

Aistė Bielinė

Reklama