NAUJIENOS

Ką pamatyti ir nuveikti Lietuvoje

Kategorija:

Miestas:
Atšilus orams, vis daugiau žmonių išeina į lauką, nori išvykti į gamtą bei pamatyti ką nors gražaus ir tuo pačiu atsipūsti. Nors Lietuva nėra didelė, čia pamatyti ir nuveikti tikrai yra ką. Tiek kalbant apie kultūrinius renginius, tiek apie gamtos stebuklus. Turistai iš užsienio atvykę į Lietuvą jau žino Trakus, Nidą, Palangos pajūrį, todėl nieko keisto, kad ir patys lietuviai mėgsta šias vietas. Šiame straipsnyje pakalbėsime apie tai, ką galima nuveikti ir pamatyti Lietuvoje tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metu.
 
Kalbant apie veiklas, Lietuva yra krepšinio šalis, todėl nieko keisto, kad apsilankyti krepšinio rungtynėse tikrai rekomenduojama. Geriausia krepšinio komanda Lietuvoje yra Kauno „Žalgirio“, todėl gali būti puiki pramoga nuvykti į Kauną, pasigrožėti miesto senamiesčiu, tekančiu Nemunu bei apsilankyti didžiausioje arenoje Lietuvoje. Arena stovi labai patogioje vietoje, kadangi šalia yra didelis prekybos centras – Akropolis, jame rasite tiek daugybę parduotuvių, tiek čia jums bus pasiekiama Betsafe registracija, kuri suteiks galimybę dar įdomiau stebėti krepšinio rungtynes. Ši lažybų bendrovė Lietuvoje suteikia puikias sąlygas krepšinio statymams. Prieš krepšinio rungtynes Akropolyje galite ir pasižiūrėti filmą „Forum Cinemas“ kino salėje.
 
Aplankę Kauną ir pasižiūrėję krepšinio rungtynes, mes rekomenduojame nukeliauti į visai netoliese esantį Birštoną, kuris pasižymi nuostabiais „SPA“ centrais. Čia galėsite ne tik įkvėpti gryno oro, pabūti gamtoje, bet ir atsipalaiduoti nuostabiose procedūrose. Po Birštono jūsų kelionė turėtų tęstis į Lietuvos sostinę – Vilnių. Ne tik todėl, kad reikėtų aplankyti šį miestą, bet ir todėl, kad taip priartėsite prie Trakų – nuostabaus grožio miestelio, kuriame stovi viena iš gražiausių Lietuvos pilių. Čia taip pat rekomenduojama paragauti vietinius kibinus, kurie išsiskiria savo skoniu. Trakuose rekomenduojame išsinuomoti vandens dviratį arba valtelę bei pasimėgauti nuostabiu laiku plaukiojant aplink Trakų pilį.
 
Lietuvoje žinoma reikėtų aplankyti pajūrį. Nors jis nėra didelis, tačiau tikrai labai gražus. Palangoje veiksmo būna tikrai labai daug, todėl, jeigu ieškote pramogų ir jūros, Palanga puikus pasirinkimas. Vis tik, jeigu norite ramiau praleisti laiką, tai rekomenduojame apsilankyti Nidoje. Tai miestelis, kuris išsiskiria nuostabia gamta, su vaizdu tiek į Baltijos jūrą, tiek į Kuršių marias. Čia žmonių būna mažiau nei Palangoje, tačiau tuo pačiu ir veiksmo čia daug mažiau – tiek parduotuvių, tiek kavinių kiekis čia yra mažesnis, todėl prieš čia atvykdami pasiruoškite ramiam poilsiui.
 
Lietuva pasižymi savo ežerais, todėl, jeigu jums nuvykti prie jūros galimybių nėra – galbūt gyvenate visai kitoje Lietuvos pusėje, tuomet aplankyti aplink Molėtus esančius ežerus tikrai verta. Net ir pačiuose Molėtuose, miesto centre, yra ežeras, kuris tik patvirtina, kad tai ežerų kraštas. Prie ežerų galite nuvykti su nakvyne, įsikurti stovyklavietėse ir smagiai praleisti laiką. Nepamirškite su savimi pasiimti kažko pavalgyti, čia galėsite išsikepti maisto ir visiškai pasinerti į gamtos gyvenimą.
 
Jeigu norite smagiai praleisti laiką vasarą, rekomenduojame apsilankyti bent viename muzikos festivalyje. Vasarą jų tikrai netrūksta, o ir temų būna įvairių. Kai kurie muzikos festivaliai tinka labiau jaunimui, kai kurie labiau vyresniems žmonėms, viskas priklauso nuo to, kokios muzikos grupės atvyksta parodyti savo pasirodymo. Muzikos festivaliai dažniausiai trunka kelias dienas, todėl, jeigu jums patinka gamta, palapinės ir gera nuotaika, tuomet šie festivaliai yra tai, kas turėtų būti jūsų vasaros planuose.

NESAIKINGAS LOŠIMAS GALI SUKELTI PRIKLAUSOMYBĘ.

Dvi dienos Osle

Dvi dienos Osle

Paskutinė mano dviejų dienų kelionė į Norvegijos sostinę Oslą. Iš kiekvienos kelionės parsivežu mėgėjiškų nuotraukų albumą. Akį patraukia nuostabūs svečių šalių vaizdai, kurie peršasi užfiksuojami ir visada kyla noras...


Reklama