NAUJIENOS

Ką daryti, kad kvepalų aromatas išsilaikytų ilgiau?

Kategorija:

Miestas:
Kartais net nepastebima kaip greitai kvepalų kvapas išsisklaido nors vertinant tai, kas parašyta ant etiketės, kvapas turėtų laikytis bent 3, 8 ar dar daugiau valandų. Žinoma, dažnai tai labai priklauso nuo produkto kokybės, tačiau jeigu manote, jog problema slypi tikrai ne tame, laikas pagalvoti ar kvepalai naudojami teisingai. Visgi geresniam efektui bei ilgesniam kvapo išsilaikymui gali padėti keli patarimai, kurie leis džiaugtis maloniu kvapu ilgiau. Sužinokite laiko patikrintas kvepinimosi taisykles.

Naudokite kvepalus ant odos!

Pirmiausia, visuomet rekomenduojama, jog kvepalai būtų purškiami ant odos. Kad aromatas visapusiškai atsiskleistų, būtina suteikti kvepalams reikalingą aplinką, terpę. Tokiu atveju kvapas skleidžiasi po truputį, jaučiamos besikeičiančios kvepalų natos. Ką dažnai moterys nori padaryti – užpurkšti kvepalų ant plaukų. Deja, kvepalai moterims ant plaukų tikrai neturėtų būti purškiami ir ne tik todėl, kad oda jiem tinkamesnė, bet ir todėl, kad jų sudėtyje esantis alkoholis labai sausina plaukus, dėl ko jie gali tapti nebe tokie gyvybingi ar glotnūs. Jei labai norisi savo plaukus pakvepinti, siūloma tą daryti su kvepalais be alkoholio jų sudėtyje arba pakvepinti šepetį, su kuriuo vėliau plaukai šukuojami.

Tinkamiausios yra šiltos kūno vietos

Puikus patarimas – kvepinti tas kūno vietas, kur yra juntamas pulsas. Taip aromatas išlieka ilgiau. Kvepalai labai mėgsta šiltas kūno vietas, kurios gali būti net kiek drėgnos, todėl visuomet pasikvepinimui puikiai tiks alkūnių linkiai iš vidaus, kaklo šonai ar krūtinė. Šiose vietose net ir pirmosios kvepalų natos taip greitai neišsisklaidys.
Kai pirmosios natos išsisklaido per greitai, tuomet lieka kiek aštresnis kitų natų kvapas, kuris gali net ir erzinti. Per greitą pirmųjų natų išsisklaidymą gali paveikti ir kvepalų įtrynimas į odą, tad jeigu turite įprotį pasikvepinus produktą dar ir įtrinti, tuomet geriau to nebedaryti.

Kvepalų debesiui – taip!

Vienas iš puikiausių būdų kvėpintis – kvepalų debesis. Tai yra netiesioginis kvepalų purškimas ant odos ar drabužių. Kvepalai purškiami ore, priešais save ir kol visi kvepalų lašeliai neatsiduria ant žemės, reikia suspėti praeiti per susidariusių kvepalų debesėlį. Taip naudojami tiek kvepalai vyrams, tiek moterims. Taip apsirengus bus galima džiaugtis gana švelniu ir maloniu kvapu, kuris tikrai nebus per intensyvus.
 
Jūratė Aukštuolienė

Auksinis ruduo – vaiko akimis

Auksinis ruduo – vaiko akimis

Daugeliui Ramutė Skučaitė (g. 1931 m.) – vaikų ir vaikystės poetė, vaikų literatūros klasikė. Ji – tradicinės poezijos atstovė. Eiliavimo, rimavimo meistrė. Žodžio skaidrumas – šios poetės siekiamybė. Jos poezija –...

Pasaulis užsimerkus

Pasaulis užsimerkus

Lentvario miesto bibliotekos duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus, nepaisant mūsų skirtumų ir...

Pasaka apie NE

Pasaka apie NE

Ar kada susimąstei apie mus supančius žodžius? Kiek jų daug ir kokie visi skirtingi. Vieni žodžiai yra linksmi, kiti – liūdni. Vieni skanūs, kiti – nelabai. O ar kada pagalvojai, kaip sunku žodžiui NE? Su juo nelengva susidraugauti,...


Reklama