NAUJIENOS

Jurbarko rajono savivaldybė jungiasi prie akcijos „Taikos Glėbys“ – prisijunk ir Tu

Kategorija:

Miestas:
„Taikos Glėbys” („Peaceembrace“) – tai pasaulinė iniciatyva, kuria siekiama ne tik suvienyti viso pasaulio žmones Taikos misijai, atkreipti pasaulio visuomenės ir vadovų dėmesį į žmonijos egzistencijai iškilusią Pasaulinio karo grėsmę, bet ir asmeniniu bendravimo pavyzdžiu, asmenine iniciatyva įrodyti, kad pasaulio tautų, skirtingų rasių, įvairiausių kultūrų, papročių, religijų ir įsitikinimų žmonės nori, gali ir privalo sugyventi taikiai.
 
Akcijos „Taikos glėbys“ kulminacija planuojama 2016 metų birželio 1-ąją (Tarptautinę vaikų gynimo dieną) 19.00 valandą. Viso pasaulio žmonės kviečiami sustoti kelioms akimirkoms, apsikabinti vienas kitą ir vienu metu ištarti žodį „TAIKA“ savo nacionaline kalba kartu su visu pasauliu, taip kiekvienam pareiškiant savo asmeninį ketinimą ir kvietimą gyventi taikiame pasaulyje ir darnoje su kitais pasaulio žmonėmis.
 
Neatsitiktinai akcija organizuojama Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, nes pirmiausia vaikams ir jaunimui reikia sukurti taikų ir saugų pasaulį, kuriame jie kurs savo ateitį. Pasaulinio karo grėsmės akivaizdoje projektas „Taikos Glėbys” kviečia visus planetos gyventojus nelikti nuošalyje, vienyti jėgas ir visiems kartu pareikšti savo ketinimą ir norą gyventi Taikoje.
 
2016 m. birželio 1 d. akcija „Taikos glėbys“ vyks Jurbarko jaunimo parke. 19.00 val. visi kviečiami sustoti kelioms akimirkoms, apsikabinti vienas kitą ir vienu metu ištarti žodį  „TAIKA”! Vėliau Atvira jaunimo erdvė kvies žaisti stalo žaidimus, veiks Sandros Mielkaitytės „Kūrybinės dirbtuvėlės“, o 21.00 val. lauks filmas po atviru dangumi „Patriotai“.
 
Tegul sklinda TAIKA iš lūpų į lūpas, iš širdies į širdį.
 
Organizatorius – Jurbarko rajono savivaldybė.

 
 Lina Lukošiūtė

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Reklama