Jurbarke viešėjo verslininkas iš Vokietijos Jürgenas Wattenbergas kartu su trylika savanorių
  NAUJIENOS

Jurbarke viešėjo verslininkas iš Vokietijos Jürgenas Wattenbergas kartu su trylika savanorių

Kategorija:

Miestas:
Šią savaitę Lietuvoje lankėsi verslininkas iš Vokietijos JürgenasWattenbergas kartu su trylika savanorių. Vokiečiai savo lėšomis organizuoja labdaringas keliones į įvairias šalis. Jų tarpe ir Lietuva, su kuria verslininkas palaiko glaudžius bendradarbiavimo ryšius jau 25-erius metus. Šį kartą Lietuvą pasiekė septyni vilkikai labdaros su įvairia įranga ir buitiniais daiktais, kurių tarpe specializuotos lovos, vaikštynės, drabužiai, indai, žaislai vaikams. Trys vilkikai skirti Respublikinei Kauno ligoninei, kiti keturi – senelių ir vaikų namams. 
Vokiečių parama atkeliavo ir į Jurbarko kraštą. „Šiemet ji skirta mano vadovaujamai Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonijai „Jurbarko sandora“ ir Smalininkų miestelio bendruomenei“, – sakė prieš 11 metų bendradarbiavimą su verslininku JürgenuWattenbergu užmezgęs Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonijos „Jurbarko sandora“ vadovas kunigas Mindaugas Kairys bei informavo, kad gauta parama pasieks ir Jurbarko rajono vaikų dienos centrus lankančius vaikus.
 Rugpjūčio 30 d. su verslininku ir jo komanda susitikęs Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius padėkojo už nepailstamą darbą, nuolatinę paramą Lietuvos ir Jurbarko krašto žmonėms. Nuoširdžius padėkos žodžius vokiečiams skyrė Jurbarko evangelikų liuteronų parapijos diakonijos „Jurbarko sandora“ vadovas kunigas Mindaugas Kairys ir Smalininkų miestelio bendruomenės atstovai. 
„Šią labdaringą veiklą kartu su JürgenuWattenbergu vykdome jau 11 metų. Ankščiau paramą teikdavome mažoms kaimo mokykloms. Aprūpindavome jas kėdėmis, spintomis ir kitais mokykliniais reikmenimis. Glaudžius bendradarbiavimo ryšius palaikėme su Jurbarko ligonine, Viešvilėje esančiais vaikų globos namais“, – sakė kunigas Mindaugas Kairys. 
 
 
Lina Lukošiūtė, Tarybos ir mero sekretoriato specialistė viešiesiems ryšiams
 

Reklama