NAUJIENOS

Jurbarkas siunčia linkėjimus gražiausiam Lietuvos kurortui – Neringai

Kategorija:

Miestas:
Gegužės 25 d. savivaldybės aikštėje Jurbarko rajono meras Skirmantas Mockevičius susitiko su klubo „F.O.C.U.S“ running” bėgikais, bėgančiais nuo Vilniaus iki Nidos. Ši neeilinė akcija – tai įžanga į paskutinį gegužės savaitgalį vyksiantį didžiausią šalies sporto ir sveikos gyvensenos festivalį „Sveika, Neringa!”.
Festivalio metu dalyviai rungsis bėgimo, triatlono, krepšinio, futbolo, paplūdimio tinklinio, įvairių vandens sporto šakų rungtyse, turės galimybę dalyvauti masinėse mankštose bei kituose aktyviuose užsiėmimuose.
Bėgikai Jurbarką aplankė nešini festivalio vėliava, ant kurios savo linkėjimus Neringos miestui ir jame vyksiančiam festivaliui jau užrašėVilniaus, Prienų ir Kaunomiestųmerai. Šiandien linkėjimą Neringai užrašė ir Jurbarko rajono meras Skirmantas Mockevičius.
Tolimesnis bėgikų maršrutas tęsis per Šilutę, Klaipėdą. Gegužės 27 dieną, penktadienį, 18 val. 30 min. bėgikai finišuos Nidos centre. Vėliava su Lietuvos miestų merų linkėjimais bus įteikta Neringos miesto merui Dariui Jasaičiui. Iškėlus vėliavą Neringa bus skelbiama simboline Lietuvos sveikos gyvensenos ir sporto sostine, o festivalis skelbiamas atidarytu.
Daugiau informacijos galite rasti: http://www.sveikaneringa.lt/apie-festivali/
 
 Lina Lukošiūtė
Jurbarko rajono savivaldybės
Tarybos ir mero sekretoriato viešųjų ryšių specialistė
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Reklama