NAUJIENOS

Joniškyje sužibo Kalėdinė eglė

Kategorija:

Miestas:
Penktadienio vakarą visus joniškiečius į eglutės įžiebimo šventę sukvietė Joniškio kultūros centras, prie kurio sužibo natūrali, jauki ir savo miesto istoriją menanti Kalėdinė eglė. Šiemet Joniškio Kalėdinė eglė papuošta 1,5 kilometro lempučių girliandomis, aukso spalvos burbulais ir šviečiančiomis dekoracijomis.
Su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis joniškiečius sveikino Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius. Rajono meras pasidžiaugė vis gražėjančiu Joniškio kraštu, miestą puošiančia Kalėdine eglute, kuri mena miesto istoriją ir yra miela kiekvienam joniškiečiui.
Kalėdinės eglės ir miesto erdvių puošimo vizijai buvo sutelkta visa komanda. Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė atkreipė dėmesį, kad kasmet nuomotis eglę ir išleisti didžiules sumas ­– neracionalu ir neprotinga, Joniškyje yra nuostabių, natūraliai augančių eglių, kurias reikia tik gražiai papuošti, be to galima išnaudoti metalines stilizuotas konstrukcijas, kuriose vasarą žydi gėlės ir jas papuošti. „Šventę turime kurti patys, iš širdies, bet ne siekiant dalyvauti gražiausios eglės lenktynėse“,– teigia administracijos direktorė.
Viso miesto ir eglutės papuošimo vizijai numatyti pasitelkta meno atstovų nuomonė – Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos dailės mokytoja Loreta Angilovienė neabejojo, jog reikia kuo daugiau šviečiančių girliandų ir keleto dekoracijų, kad mieste auganti eglutė taptų gražuole.
Sunkiausias organizacinis darbas teko Joniškio miesto seniūnei Janinai Augustinaitienei, kuri pasidžiaugė, kad viskas pavyko sklandžiai. Seniūnė dėkoja visiems, prisijungusiems prie eglutės ir miesto erdvių puošimo: už kalėdines metalines dekoracijas – Sauliaus Pladžio įmonei „Metalo ir medžio meniniai gaminiai“, už idėjas ir vizijas – Joniškio rajono savivaldybės administracijai, Joniškio kultūros centro kolektyvui, Joniškio turizmo ir verslo informacijos centrui, už pagalbą – seniūnijos specialistei Simonai Rimkuvienei ir darbininkei Juritai Milešienei. Taip pat dėkoja įmonėms UAB „Joniškio spedicija“, UAB „Joniškio mechanizacija“, UAB  „Adam Decolight“, pagelbėjusioms atliekant papuošimo darbus.
Kalėdinės eglutės įžiebimo metu šventinę nuotaiką dovanojo ir eglutę įžiebti padėjo Joniškio kultūros centro kolektyvai: dainavimo studija „ETC“, gyvo garso grupė „Septem Band“, o mažuosius džiugino „Žiburio“ ir „Bendraamžių“ teatralai.


 Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija
 

Reklama