NAUJIENOS

Jeronimas Laucius: tegul nelieka niekas nepasveikintas

Kategorija:

Miestas:
Ar teko Jums nors vieną dieną pasijusti niekam nereikalingu, žmogumi, kurio niekas nepasiilgsta, kurio niekas neprisimena net per didžiąsias šventes? Tokių žmonių šiais laikais tikrai neturėtų būti, tačiau, deja, jų yra ir, kaip bebūtų gaila, net nemažai. Jiems nuoširdus žodis, palinkėjimas, pabendravimas svarbus visada, o per šv. Kalėdas ypatingai reikalingas.
Todėl, visus metus skleisdamas pozityvumą, skatindamas stiprinti tarpusavio bendravimo ryšius, propaguodamas bendravimo terapiją kaip abipusę energetinę dovaną, negaliu per šventes nepasidalinti su vienišais žmonėmis tuo, kuo galiu, ko jiems tikrai reikia.
Tegul nelieka niekas nepasveikintas. Kalėdinių švenčių metu nuo ryto iki vakaro veiks mano telefonas 8 687 75147. Pasikalbėjęs su paskambinusiais bandysiu kartu su kiekvienu atrasti tai, kas gali juos pradžiuginti, padėti jiems pajusti gyvenimą kaip vertybę, kaip dovaną, kurią savo mintimis, savo meile galima papuošti taip, kad vienatvės, vienišumo jausmas liktų tik kaip vienas iš daugelio jausmų, galinčių palengvinti vienatvės dalią, padėti atrasti gyvenimo likiminį prasmingumą.
Vieni kitiems linkėdami gerų, dvasingų švenčių, liksime mažiau vieniši, nors trumpam gero linkinčiais žodžiais sušildysime vieni kitus. Gal ta šiluma liks ilgam, ištirpdys vienatvės šaltį. Juk kartais ir maža žvakelė parodo ilgą šviesos kelią. Nuotraukoje – 80-metė maišiagolietė Ona Katkauskaitė-Abartienė, kuriai padėjome išleisti jos pirmą knygą.
Mes kiekvienas gyvename atskiruose namuose, nameliuose, butuose, butukuose, bet mus jungia vienas ir tas pats Kalėdinis dangus.
Būkite drąsūs, skambinkite! Būkite pasveikinti!
 
Jeronimas Laucius,
rašytojas pozityvistas, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas
 
 

Reklama