NAUJIENOS

Jeronimas Laucius: norėčiau apkabinti kiekvieną

Kategorija:

Miestas:
Kiekvienas energetinis seminaras būna kažkuo ypatingas, praturtinantis naujomis pažintimis, naujomis mintimis. Ne išimtis buvo ir susitikimas su Šakių trečiojo amžiaus universiteto klausytojais, įvykęs lapkričio 26 dieną.
Šį kartą kažkaip ypatingai spinduliavo pati senjorų auditorija. Juk ir kalbėjomės apie vidinį žmogaus energetinį spinduliavimą, kuris lemia energiją, sveikatą, sėkmę. Kartu ieškojome kelių, kaip pasikrauti gamtos energija, kaip emociniais skydais apsisaugoti nuo gyvenimo sunkumų, kaip valdyti minčių energiją, kaip ją nukreipti į pozityvumo paieškas mūsų realybėje ir savyje.
Taip įsikalbėjome, kad aš pavėlavau į paskutinį Vilniun vykstantį autobusą. Teko ieškoti viešbučio. Vadinasi – nesėkmė. Bet aš esu pozityvistas, kuris ir nesėkmes paverčia sėkmėmis, tai kaip galiu nusiminti, jei tai deklaruoju kitiems.
Kaip pavyzdį, aš dažnai pagarsinu nesėkmingą atsitikimą, kuris atsitiko vienam įžymiam fotografui. Jis labai norėjo nufotografuoti pasaulinio garso pianistą, kompozitorių S. Rachmaninovą, tačiau tas niekam nesileido. Vis tik kartą fotografas užtiko jį pietaujantį vienoje Paryžiaus kavinutėje. Jis staigiai nutaikė fotoaparatą, bet kompozitorius suspėjo užsidengti veidą rankomis. Išryškinęs juostą fotografas pamatė, kad nuotrauka sugadinta, veido nematyti – tik rankos. Nesėkmė!
Nieko panašaus! Fotografas paėmė nuotrauką ir išsiuntė didžiausiems leidėjams su užrašu: „S. Rachmaninovas. Rankos – vertos milijonų!“ Ir sulaukė didžiausių honorarų...
Ne veltui yra sakoma, kad kartais sėkmė ateina nesėkmių keliu. Taigi ir aš negalėdamas sugrįžti įsikūriau jaukiame Šakių viešbutuke. Kažkodėl nesimiegojo. Galvojate, dar viena nesėkmė? Anaiptol! Naktį paverčiau kūrybine laboratorija. Juk naktį Dangus siunčia ypatingas dangiškas mintis. Taip gimė naujos Restart principo idėjos – kaip prabudimo metu perkrauti nenaudingas, net žalingas programas į energijos, sveikatos, kūrybos energetines programas. Apie jas galėsiu kalbėtis naujuose seminaruose Akmenėje, Alytuje, individualiuose kursuose...
Žvelgdamas į susitikimo su šakiečiais nuotrauką, norėčiau apkabinti ne tik Šakių senjorus, bet ir visus „Mano krašto“ skaitytojus, visus būsimuosius savo klausytojus. Sėkmės jums visiems kiekvienoje gyvenimo situacijoje.
 
Jeronimas Laucius,
rašytojas pozityvistas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas
 
 

Reklama