NAUJIENOS
Hallo! Vilnius atostogauja vokiškai

Jei jaučiame, kad kažką darome ne taip

Kategorija:

 

Dėkingai labas. Laukiau kol galėsiu atsiųsti šį laišką.
Kviečiu į meditacijų sodybasir į asmeninės laisvės kursus. Kursai bus pirmiau, susitikime jaukiai ten. Čia.

Širdelė mano (skaityti puslapyje)

Gyvenime esame apmokyti elgtis teisingai, bet net ir taip elgdamiesi kartais jaučiame, kad kažką darome ne taip. Pakalbėkime apie tai.

Ar teko kada jausti tiesos pajautą, kuria vadovaujasi mūsų širdis? Tiesiog tas paprastas jausmas „aš esu geras“. Jis visada laimi ir yra su mumis, mes lyginame save su juo ir pagal jį sprendžiame, geri ar blogi esame. Atidėdami save į šoną, mes lyginamės su šia jutimine tiesa ir sprendžiame apie save: kaltinti save ar girti, džiūgauti ar taisytis?

Kartais mes galime filosofijomis ar išvedžiojimais pateisinti net žudymą, bet mūsų jautrumas jaučia, o mazgas krūtinėje ir nemalonios mintys yra to pasekmė. Tikriausiai daugeliui iš mūsų yra tekę būti ten, kur yra skerdžiamas gyvūnas, ir jausti tą geležtės šaltį jausmais, kuriuos norisi kuo greičiau pamiršti. Kokia filosofija gali numalšinti tą jausmą ten būnant?

Kartais širdis renkasi iškęsti skausmą ar žalą, bet džiūgauja, nes yra kilni ir mylinti, atleidžianti ir suprantanti. Kokią galingą stiprybę išgyvena žmogus, kai jį kaltina, o jis viduje jiems atleidžia, nes jis juos supranta jų aklume. Koks džiaugsmas yra būti tarp negerumo užvaldytų žmonių, matant širdimi, kad jie tuo patikėjo per savo naivumą ir nekaltumą!

Tad mes tik iš pažiūros labai prieštaringos būtybės. Išties esame labai paprasti ir natūralūs, tik šiek tiek pasiklydę mintyse. Tad dažniau atkreipkime dėmesį į krūtinėje plazdenančią tiesos paukštę, įsiklausykime į ją, klauskime savęs: „Ką dabar darytų mano širdis, tiesos pojūtis?”. Bus daug mažiau prieštarų. Širdžiai nėra poreikio gyventi išskirtinai ar pagal standartus – ir taip jūs esate visiškai geras ir nuostabus, net jeigu jūs gyvenime nieko nenorite pasiekti!

Liudas Vasiliauskas
Laimingi.lt – paieškų pabaiga

Dėkingai labas. Laukiau kol galėsiu atsiųsti šį laišką.
Kviečiu į meditacijų sodybasir į asmeninės laisvės kursus. Kursai bus pirmiau, susitikime jaukiai ten. Čia.


Reklama