NAUJIENOS
Kaip nuversti valdžią

Jauniesiems futbolininkams įteiktos mero padėkos

Kategorija:

Miestas:
Kovo 12-ąją Klaipėdos rajono savivaldybėje buvo pasveikinta ir mero padėkomis bei simbolinėmis dovanomis apdovanota VšĮ „Gargždų futbolas“ 2009 metais gimusių berniukų komanda. Taip pat padėkota sportininkų treneriui.
 
Vasario 24 d. berniukų komanda iškovojo pirmąją vietą Lietuvos vaikų Futsal taurės turnyre. Jaunuosius futbolininkus, sugužėjusius į Savivaldybės salę, pasveikino Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerė Violeta Riaukienė, administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė ir tarybos narė, VšĮ „Gargždų futbolas valdybos narė Rasa Petrauskienė.
Už iškovotą pirmąją vietą Lietuvos vaikų Futsal taurės turnyre mero padėkos įteiktos: Adomui Šiaulyčiui, Benui Jurjonui, Dainiui Kučinskui, Kajui Šilinskui, Viliui Birbalui, Rojui Mikužiui, Ignui Sakalauskui, Edvinui Puplauskui, Augustui Šilgaliui, Matui Šakurskiui, Marijui Mikalauskui, Justui Sausdargiui, Nojui Litvinui, Adomui Bočkui, Armandui Miežečiui, Pauliui Zybartui, Neilui Ryškui ir Juliui Armaliui.
Taip pat padėka įteikta komandos treneriui Vaidui Žutautui. Ji bus perduota ir susitikime negalėjusiam dalyvauti jo asistentui Renardui Kupriui.
Savivaldybės vadovai pasidžiaugė, kad jaunieji futbolininkai siekia sporto aukštumų bei garsina Gargždų vardą, berniukams palinkėjo ir toliau žengti į priekį bei visus džiuginti savo pergalėmis. „Linkime neprarasti optimizmo, sportuoti, klausyti trenerių ir gydytojų patarimų, kad galėtumėte sportuoti dar ilgus metus ir ateityje pamatytume jus įvairiose rinktinėse“, – kalbėjo meras Vaclovas Dačkauskas.
Futbolininkų treneris Vaidas Žutautas tvirtino, kad laukia dar daug darbo, tačiau gera pradžia jau padaryta. „Stengsimės kilti į viršų“, – žadėjo treneris.
Savivaldybės administracijos Sveikatos apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Ugnė Tamošauskienė pasidžiaugė, kad šiemet futbolininkai apdovanoti jau trečią kartą. „Tai yra didelis pasiekimas ir garbė“, – teigė Ugnė Tamošauskienė.
 
Rita Rapalienė
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos

Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Reklama