NAUJIENOS

Jaunasis motokrosininkas Eimantas Čepulis garsina Lietuvą ir Radviliškį

Kategorija:

Miestas:
25 valstybės, 750 dalyvių - tokios yra „MX master kids”, vienos didžiausių pasaulyje vaikų varžybų, vykstančios Prancūzijoje. Dar kitaip jos vadinamos Vaikų motokroso pasaulio čempionatu. Lietuvos ir Radviliškio vardą šiose varžybose garsino „Achilo“ motoklubo mažasis kovotojas Eimantas Čepulis, Radviliškio rajono geriausiųjų 2018 metų sportininkų apdovanojimų ceremonijoje pagerbtas perspektyviausio jaunojo sportininko vardu.
Varžybos vyko tris dienas: pirma diena – dvi treniruotės ir kvalifikacinis važiavimas, antrą dieną – treniruotė ir du kvalifikaciniai važiavimai, trečią dieną – viena treniruotė ir kvalifikacinis važiavimas. Kaip ir visose lenktynėse, kvalifikacinių važiavimų suminis rezultatas lėmė galutinį rezultatą. Neblogai pradėjęs ir jau dėl trečiosios vietos kvalifikaciniuose važiavimuose galėjęs kovoti Lietuvos atstovas E. Čepulis paskutiniame rate dėl Rusijos atstovo netikėtai pakeistos trajektorijos susidūrė su juo, patyrė rankos bei veido traumų ir kvalifikacinį važiavimą baigė važiuoti viena ranka valdydamas motociklą. Tai lėmė ir rezultatą – iš E. Čepulis ant nugalėtojų pakylos nelipo, o bendroje įskaitoje jis liko septintas.
E. Čepulis ir treneriai bei šeima dėkoja rėmėjams ir gerbėjams, palaikiusiems jį šiose varžybose. Už paramą jie dėkingi ir Radviliškio rajono savivaldybei bei Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriui.

Parengta pagal E. Čepulio atstovų pateiktą informaciją

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama