NAUJIENOS

Japonijoje pristatytos Lietuvos maisto pramonės galimybės

Kategorija:

Miestas:

Šią savaitę Japonijoje, Toyohashi mieste, įvyko verslo forumas, skirtas  Lietuvos maisto pramonės galimybėms pristatyti. Forume dalyvavo žemės ūkio viceministro Evaldo Gusto vadovaujama delegacija, daugiau kaip 120 Toyohashi regiono prekybos įmonių, distributorių ir importuotojų.

Renginyje didelio susidomėjimo sulaukė lietuviški pieno ir konditerijos pramonės produktai. Toyohashi pramonės ir prekybos rūmų viceprezidentas M. Kawai pabrėžė, kad japonai mėgsta lietuviškus produktus, todėl jie tikrai laukiami šioje šalyje. „Tikimės, kad verslo forumo metu užmegzti kontaktai ir geresnis Lietuvos maisto pramonės produktų pažinimas dar labiau padidins jūsų šalies žinomumą Japonijoje“, – sakė M. Kawai.

Viceministras E. Gustas savo pristatymo metu akcentavo, kad Lietuvos verslas pasirengęs aktyviai bendradarbiauti su partneriais iš Japonijos ir šios šalies vartotojams suteikti galimybę mėgautis aukštos kokybės lietuviškais maisto produktais.

Susitikime su Toyohashi miesto meru K. Sahara viceministras E. Gustas aptarė tolesnio bendradarbiavimo galimybes – Lietuvos maisto pristatymo renginius ir prekybos santykių stiprinimą – kitą vasarą įvyksiančių olimpinių ir parolimpinių žaidynių metu.


Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija


Reklama