NAUJIENOS

Jadagoniuose – lietuviškosios Aliaskos dvasia

Kategorija:

Balandžio 25-26 dienomis Jadagoniuose įsikūrusioje „Pušyno“ kaimo turizmo sodyboje  (Kauno r.) vyks tarptautinės šunų kinkinių varžybos Kauno rajono mero taurei laimėti.

Turnyre dalyvaus Latvijos, Lietuvos, Estijos, Lenkijos ir Rusijos atstovai su savo augintiniais. Varžybų organizatorius, klubo „Fluidus“ prezidentas Arnoldas Akelaitis tvirtino, kad tarp jų yra ne vienas pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtojas ar prizininkas.

Lenktynės Jadagoniuose yra daugiaetapių „Baltijos taurės 2015“ varžybų pirmasis etapas. Tarptautinė šunų kinkinių sporto federacija (IFSS) šias varžybas įtraukusi ir kaip  Europos regiono  Pasaulio taurės etapą. Lietuvos šunų kinkinių sporto entuziastams, tai didelis jų darbo įvertinimas.

Mero taurės varžybų tikslas - populiarinti šunų kinkinių sportą ir aktyvų laisvalaikį gamtoje.

Abi dienas, po pagrindinių startų, vyks vaikų mažojo kroso su šunimis varžybėlės, kuriose galės dalyvauti ir žiūrovai. Šunis vaikams paskolina sportininkai.

 

Organizatoriai kviečia atvykti į Jadagonius ir pavieniui, ir šeimomis. Be azartiškų varžybų bus galima džiaugtis ir kitomis pramogomis: krepšinio, futbolo, tinklinio, petankės varžybomis, padūkti ant didžiųjų batutų, pasigaminti aitvarą čia veikiančiose dirbtuvėse. 

Žiūrovai, be tradicinių ir įprastų akiai šiaurinių veislių šunų, turės unikalią galimybę susipažinti su greičiausiais, specialiai kinkinių sportui veisiamais šunimis – Aliaskos haskiais, Norvegų metisais, greisteriais, eurodogais.

Varžybų atidarymas ir šunų paradas prasidės balandžio 25 d., 11 val.

Lauke veiks kavinė. Šventė nemokama.

***

Daugiau informacijos:

Arnoldas Akelaitis

Lietuvos šunų kinkinių sporto federacija

Klubo „Fluidus“ prezidentas

Tel.:+37061239965, www.mushing.lt, www.fluidus.lt


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Šventinės edukacinės programos vaikams

6 leciono (pamoka)Jonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama