NAUJIENOS

Įvyko projekto „Muzika motyvuoja geriau mokytis“ partnerių susitikimas

Kategorija:

Miestas:
Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras dalyvauja Erasmus+ projekte „Muzika motyvuoja geriau mokytis“. Rugsėjo 26 d. Jurbarko rajono savivaldybėje įvyko šio projekto, jungiančio penkias mokyklas iš Lietuvos, Vokietijos, Italijos, Lenkijos, Turkijos, partnerių susitikimas. Svečius savivaldybėje priėmė meras Skirmantas Mockevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Antanas Gvildys, jaunimo reikalų koordinatorius Lukas Bakšys, kiti skyriaus darbuotojai.
Projekto partneriai savivaldybės atstovus supažindino su vykdomu projektu ir jo veiklomis. Projekto „Muzika motyvuoja geriau mokytis“ tikslas – lavinti anglų kalbos įgūdžius, pagarbą kitoms tautoms ir kultūroms, gebėjimą bendrauti su kitų tautų atstovais. Projekto metu skatinama mokinių mokymosi motyvacija ir turiningas laisvalaikio praleidimas, darbas komandose, mokėjimas planuoti laisvalaikį.
„Esame atviras, tolerantiškas rajonas visiems čia gyvenantiems ir mūsų svečiams. Todėl labai smagu čia matyti įvairių tautų, kultūrų atstovus“, – susitikimo metu kalbėjo savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius supažindindamas svečius su mūsų kraštu.
Projekto dalyviams buvo parodyti video filmukai apie Jurbarko kratą, jo pakraščiu vingiuojančias dviračių trasas, lankytinus objektus. Apie švietimo sistemos aktualijas Jurbarko rajone bei vykstančius tarptautinius jaunimo mainų projektus svečiams papasakojo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Antanas Gvildys.
 
Jurbarko rajono savivaldybė
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

7 leciono (pamoka)Ko bijo Korona virusas?

Kaip išvengti emocinio apsinuodijimo

Reklama