NAUJIENOS

Įteiktas apdovanojimas Radviliškio 455 gimtadienio logotipo autoriui

Kategorija:

Miestas:
Radviliškio rajono savivaldybėje įteiktas 500 eurų prizas Radviliškio miesto 455 gimtadienio logotipo autoriui radviliškiečiui Edvinui Svirpliui. Radviliškyje gimęs ir augęs, šiuo metu Vilniuje gyvenantis logotipo autorius pasidalijo įspūdžiais iš kūrybinio proceso, pasidžiaugė suteikta galimybe prisidėti prie Radviliškio miesto vardo garsinimo ir papasakojo norėjęs matyti Radviliškio miestą jaunatvišką, gyvą, spalvingą ir nuolat judantį. Šią žinią jis ir perteikė savo sukurtame logotipe.
 

Radviliškio miesto herbo sukūrimo istoriją, apie bendravimą su jo autore dailininke Laima Ramoniene susitikimo dalyviams papasakojo Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis.

Radviliškio 455 gimtadienio logotipo autorių pasveikino ir Vigilija Dževečkienė, Radviliškio miesto seniūno pavaduotoja, laikinai einanti seniūno pareigas.Susitikime pasirašytas susitarimas dėl šio logotipo naudojimo jubiliejiniais Radviliškio miesto metais.

Šis konkursas – tarsi įvadas į miesto gimtadieniui skirtus renginius, o jų suplanuota gausybė. Daugiau apie jubiliejinio ženklo konkursą ir renginius – nuorodoje čia https://bit.ly/3EMlec2

Radviliškio rajono savivaldybės informacija


Reklama