NAUJIENOS

Išskirtiniai sužadėtuvių žiedai su deimantais

Kategorija:

Miestas:
Sužadėtuvės – tai šventė, kūryba, kuri tą dieną virsta pačiu gražiausiu ritualu. Atrodo, visas akimirkas norisi gerti tarsi tyriausią šaltinio vandenį ir valgyti lyg saldžiausius prisirpusius tropikų vaisius. Ta diena visam gyvenimui tampa išskirtine abiem – tiek vyrui, tiek moteriai ji atneša pačius jautriausius išgyvenimus ir prisiminimus.

Sužadėtuvių žiedas yra labai svarbus piršlybų elementas, kuris, visų pirma, simbolizuoja vyro apsisprendimą būti kartu visą gyvenimą. Tačiau tuo pačiu jis galėtų būti ir moters įvertinimo mato vienetas, todėl jį rinkti reikėtų itin atidžiai. 

Kiek kainuoja sužadėtuvių žiedas su deimantu?

Juvelyrinių prekių parduotuvės auksoisparduotuve.lt atstovai pastebi, kad vien jau žodis deimantas daugeliui asocijuojasi su tūkstančiais eurų, tačiau tikrai taip nėra. Kaina priklauso nuo aukso prabos, spalvos, brilianto dydžio, žiedo svorio ir žiedą su deimantu galima įsigyti vos nuo kelių šimtų eurų.
Deimantai matuojami karatais – 1 ct atitinka 0,2 g.

Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą savo išrinktajai?

Prieš renkant žiedą savo mylimajai reikėtų nusistatyti biudžetą. Taip bus paprasčiau ir greičiau surasti tai, kas labiausiai atitinka jūsų lūkesčius ir galimybes.

Kitas labai svarbus dalykas – įvertinti, kas patinka mylimajai, kokius papuošalus ji mėgsta, kokios spalvos auksas labiau patinka.

Tuomet trečias žingsnis – išsiaiškinti mylimosios žiedo dydį. Jį sužinoti galima pamatavus kokio nors turimo papuošalo vidinį diametrą milimetrais.

Jeigu visai neturite minčių, kokį žiedą rinktis, galite pasikonsultuoti su parduotuvės pardavėju, taip pat į pagalbą pasitelkti antros pusės mamą, sesę ar geriausią draugę.

Kokį žiedą pasirinkti?

Sužadėtuvių žiedai gali būti klasikiniai, modernūs, vieno ar kelių akmenų, vintažiniai ir pan. Renkantis žiedą su deimantu, labai svarbu atkreipti dėmesį į deimanto skaidrumą, nuo kurio priklauso jo kokybė ir, žinoma, kaina. Rinkitės tik sertifikuotus ir prabuotus gaminius, kurie užtikrina juvelyrinio dirbinio ir akmens originalumą.
Taip pat atkreipkite dėmesį į aukso prabą, kuo aukštesnė praba, tuo jame yra didesnis kiekis gryno aukso. Geriau rinkitės žiedą su keliais mažesniais deimantais nei su vienu dideliu, kadangi mažesni žėri labiau ir atrodo gražiau.

Aistė Bielinė

Reklama