NAUJIENOS

Išrinkta nauja Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) rektorė

Kategorija:

Miestas:
2019 m. spalio 9 d. „Radviliškio malūne“ vyko Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) ataskaitinis susirinkimas. Jame dalyvavo daugiau negu šimtas universiteto studentų. Renginyje padėkota dvi kadencijas universitetui vadovavusiai rektorei Nijolei Nėjienei.

Pateikdama trumpą TAU veiklos ataskaitą, N. Nėjienė minėjo, kad universitete veikia penki fakultetai, linkėjo, kad iki 2020 m. būtų 20 studentų grupių. Pasidžiaugta naujomis veiklomis, šokių būreliais. Rektorė siūlė į veiklas įtraukti stalo žaidimus, minėjo, kad reikalinga politikos grupė – gal tada pavyktų į universitetą pritraukti daugiau vyrų. Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Rita Vaigauskienė padėkojo rektorei už veiklą, pasidžiaugė mokytojų savanoryste ir tuo, kad visi studentai skuba į užsiėmimus, universitete atsiranda naujų narių, planuojami ir vykdomi nauji užsiėmimai.

Susirinkime išrinkta nauja universiteto rektorė, jos pavaduotojai ir taryba. Naująja rektore tapo Irena Vaitkienė, kuri sakė, kad reikės visų studentų darnaus darbo ir pagalbos. Rektorės pavaduotoja išrinkta Danguolė Dabašinskienė. Suformuota universiteto taryba, į kurią, be jau minėtos rektorės ir jos pavaduotojos, pateko Nijolė Nėjienė, Marytė Gadliauskienė, Nijolė Lukošienė, Alfredas Krikštanas, Vladas Adomaitis.

Į susirinkimą atvyko ir geografijos paskaitą studentams apie pasaulio valstybes paskaitė Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Pauliukas. Jis pasidalijo savo įspūdžiais iš darbinių ir poilsinių išvykų į Aziją, Afriką, Ameriką, pasakojo apie savo darbą Kazachstane, visai neseniai vykusią išvyką į Kiniją ir galimas kinų investicijas Radviliškio rajone. M. Pauliukas džiaugėsi, kad visada malonu sugrįžti į gimtinę ir pamatyti pažįstamus, seniai matytus veidus. Mero pavaduotojas iš universiteto rektorės sulaukė pasiūlymo paskaityti paskaitų ciklą apie politiką.
 

Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus informacija


20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama