NAUJIENOS

Išmok panaudoti žvaigždžių išmintį

Kategorija:

Dėmesio!!!

Saviugdos Mokykla kviečia į visiškai naują Vygando Pikčiūno seminarą "Astrologija asmeniniam tobulėjimui".  Tai bus tikrai įdomus ir uniklaus seminaras. O svarbiausia tai, kad šiuo metu yra paskelbta AKCIJA bilietams!

Vygandas Pikčiūnas - asmenybės ugdymo ir meditacijos mokytojas. Veda mokymus Lietuvoje ir už jos ribų. Viena iš pagrindinių Vygando interesų sričių - žmogaus protinių galių atskleidimas, efektyviai siekiant rezultato. Todėl ilgą laiką jis studijuoja ir astrologiją. Astrologijos Vygandas mokėsi pas rytų, vakarų ir vedų geruosius mokytojus.

Astrologija kiekvieną iš mūsų lydi kasdien. Net gi visai maži vaikai žino, koks jų Zodiako ženklas. Kasdien girdime astrologines prognozes per radiją, televiziją, pastebime spaudoje ar internete, o artėjant svarbiems įvykiams ar naujiems metams nė patys nepastebime, kaip mūsų smegenys “šturmuojamos” populistinėmis astrologinėmis prognozėmis.

Didelė dalis žmonių viešai skelbia, kad netiki tuo, tačiau slapta užsisako asmenius horoskopus. Net šou pasaulio žvaigždės ir politikai kreipiasi į astrologus. Tad, pripažinkite, kad absoliučiai kiekvienam smalsu nors akies krašteliu pažvelgti į tai, kas mūsų laukia.

Argi Jūsų nekamuoja klausimai:

Kaip atskleisti savo asmenybės privalumus, esančius talentus ir gerąsias savybes?

Kaip geriau pažinti savo vaikus ir lavinti jų gabumus?

Ar verta tikėti žiniasklaidos horoskopais ir kaip geriausia juos prisitaikyti sau?

Kuria linkme kreipti savo veiklą, kad susilauktum sėkmės?

Tik šiame seminare tikrai gausite atsakymus!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Reklama