NAUJIENOS

Iš ko gaminamos sauskelnės?

Kategorija:

Miestas:
Ne paslaptis, kad visi tėveliai savo vaikams stengiasi sukurti kuo saugesnę bei įvairesnę, sveikatai palankesnę aplinką. Taigi, yra labai svarbūs visi elementai, net ir tokie maži kaip sauskelnės. Atsižvelgiant į tai, kad jos turi tiesioginį sąlytį su jūsų vaiko odele bei liečia ją net 24 valandas per parą, labai svarbu pasidomėti, iš kokių medžiagų jos yra gaminamo. Na, o mes siūlome atkreipti dėmesį į populiariausius variantus, o taip pat – ką reikėtų rinktis ir ko reikėtų vengti.
 
Draugiškiausios, mažiau draugiškos ir itin jūsų vaiko odelei nepalankios medžiagos
 
Egzistuoja tikrai ne viena medžiaga, kuri gali būti naudojama gaminant sauskelnes. Taigi, savaime suprantama, kad pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į pačius draugiškiausius variantus, t.y., tokius, kokius ir turėtumėte išsirinkti savo vaikams. Taigi, belieka tik pastebėti, kaip vienais geriausių pasirinkimų yra laikomos tos sauskelnės, kuriose kuo didesnę dalį sudaro medvilnė bei celiuliozė. Kodėl būtent šios medžiagos yra tokios naudingos? Viskas labai paprasta – būtent celiuliozė puikiai sugeria skystį, kas yra ypač aktualu, gaminant sauskelnes, tačiau joje nėra jokių jūsų vaiko odelę galinčių sudirginti junginių. Na, o medvilnė yra visiškai natūrali ir – maloni, švelni liesti, todėl puikiai tinka norint užtikrinti ypač komfortišką salytį su vaiko odele. Kalbant apie mažiau draugiškas, tačiau nekenksmingas medžiagas jūsų vaiko odelei, būtų galima įvardinti tokias, medžiagas, kaip polietilenas, ar propilenas. Na, o medžiagos, kurių ypač svarbu vengti, yra ne tik jau iš maža, tai – sintetiniai kvapikliai bei sintetiniai losjonai, lateksas ir t.t. Verta pastebėti, kad vaikiška odelė yra labai plona ir jautri, o didžioji dalių nenatūralių medžiagų ją gali dar labiau sujautrinti, suerzinti, padidinti bėrimų tikimybę. Taigi, belieka tik pridurti, kad jei sauskelnes jau perkate kuris laikas, tai turėtumėte patikrinti, ar renkatės teisingai – ir jei ne, tučtuojau koreguokite savo elgesį. Na, o, jei sauskelnes pirksite pirmą kartą, tokiu atveju, beliks tik sudaryti sąrašą su minuso bei pliuso ženklu ir o jais įvardinti galimus ir negalimus pasirinkimus ir, žinoma, laikytis šio sąrašo rekomendacijų.
 
Ką rinkoje galima išvysti dažniausiai?
 
Na, o pasidomėjus, kokios medžiagos yra draugiškiausios ir kokios, ne, verta atkreipti dėmesį ir į rinkoje esančią situaciją, t.y., atsakyti į klausimą, kokių medžiagų turinčios sauskelnės sudaro didžiausią rinkos dalį. Taigi, galima tik pasidžiaugti, kad didelė dalis gamintojų elgiasi ypač atsakingai bei gamybos metu ypač retai naudoja nedraugiškas medžiagas ir vis didesnis dėmesys yra skiriamas tokios medžiagoms, kaip celiuliozė arba aukščiausios kokybės medvilnė. Taigi, tai tik įrodo atsakingą gamintojų požiūrį į jūsų vaikų sveikatą. Tačiau ir tai – dar ne viskas: ypač džiugiai nuteikia tai, kad vis daugiau ir daugiau ramintojų savo gaminamą produkciją nusprendžia praturtinti itin naudingais komponentais, tokiais kaip alijošiaus ekstraktas kuris, drėkina, minkština bei apsaugo jautrią ir ploną kūdikių odelę.
 
Ar jūsų vaiko odelės būklė priklausys tik nuo sauskelnių?
 
Na, o pabaigai labai svarbu pastebėti tai, kad jūsų vaiko odos būklės priklausys ne tik nuo sauskelnių sudėties, bet ir nuo kitų aplinkybių. Jei, norite palaikyti gerą odos būklę bei savijautą, tokiu atveju labai svarbu laikytis ir dar kelių taisyklių;
  1. Sauskelnės turi būti keičiamos laiku, jokiu būdu nevėluokite jų pakeisti;
  2. Leiskite mažyliui bent keliolika minučių per dieną pabūti be sauskelnių;
  3. Maudynės – dažnos, kruopščios ir reguliarios;
  4. Nepamirškite naudoti vaikiškai odelei skirtų odos priežiūros priemonių.
Taigi, belieka tik pastebėti, kad jei parinksite tinkamas sauskelnes, t.y., tokias, kur didžiają dalį sudaro celiuliozė bei medvilnė, ir kitos yra praturtintos natūraliais ekstraktais, ir, jei laikysitės įvardintų taisyklių, jūsų mažylio odelė bus sveika ir švelni.

Aistė Bielinė

Reklama