NAUJIENOS

Irenos Buivydaitės-Kupčinskienės kūrybos popietė

Kategorija:

Miestas:
Gegužės 24 dieną 13 val. Rūdiškių miesto bibliotekoje įvyks rašytojos, vertėjos Irenos Buivydaitės-Kupčinskienės kūrybos popietė  .
Pirmoji I. Buivydaitės knyga pasirodė 1995 metais – romanas „Šimtas baltų mersedesų“. „Rožių dvaras“ – jau tryliktoji autorės knyga. Skaitytojai labiausiai pamėgo rašytoją už jos romanus „Tikros ir netikros seserys“, „Kitapus veidrodžio“, „Nebaigta kalnų sakmė“. Autorės knygos yra vienos skaitomiausių šalies bibliotekose.
„Aš rašau apie gyvenimą, mano knygose atsispindi gyvenimiškos istorijos, tačiau jos nėra tikros. Tikras gali būti tik koks nors mažytis epizodas, o siužetas yra fantazijos vaisius“, – teigia autorė. Ji sako, kad rašymas yra ir pomėgis, ir aistra, taip pat pabėgimas nuo kasdienybės. Pirmiausia rašo sau, o paskui atsiranda noras pasidalinti išgyvenimais su kitais.
Maloniai kviečiame į susitikimą-popietę!
 
Trakų viešosios bibliotekos Rūdiškių filialo informacija
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama