NAUJIENOS

Interaktyvios grindys „FlySky“

Kategorija:

Miestas:
Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių pasiekė naujiena – interaktyvios grindys „FlySky“, skirtos lavinti vaikų judesių koordinaciją, reakciją bei loginį mąstymą. Naudojantis interaktyviomis grindimis bus lavinami ne tik vaikų judesiai, bet ir matematiniai gebėjimai, mažieji susipažins su abėcėle, planetomis, rinks miško gėrybes arba tiesiog žais smagius žaidimus: futbolą ar boulingą. Ši priemonė puikiai tinka vaikams, turintiems specialiųjų poreikių.

 

Projekcija skirta mažesniesiems, žaidimai vyksta ant grindų ir gali būti pritaikyti komandiniam arba individualiam žaidimui. Žaidžiant lavinami vaikų pažintiniai įgūdžiai, kalbinė raiška, kūrybinis mąstymas, komunikacijos įgūdžiai bei fiziniai gebėjimai. O svarbiausia – žaidžiant patiriamos teigiamos emocijos.
 
Nekantriai laukiame, kada galėsime visus norinčius pakviesti išbandyti šias spalvingas, gražias ir žaismingas pamokėles, kartu pažaisti, pajudėti ir smagiai praleisti laiką.

 
Registracija ir informacija: tel. (8 528) 22 103, el. p. trakuvaikub@gmail.com
Kviečiame sekti naujienas „Facebook“ paskyroje:  https://www.facebook.com/vaiku.biblioteka
Vaizdo įrašas: https://www.facebook.com/trakubiblioteka/videos/431008701345252
 
Eglė Leišienė
Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyr. bibliotekininkė
 
 
 

Menas ir internete – menas

Menas ir internete – menas

Jo kūrybinis procesas reikalauja pastangų, idėjų, meninės kokybės ir daugelio kitų komponentų. Jis vertas apdovanojimų, bilieto, žiūrovų ir žiniasklaidos dėmesio. Tai inovatyvi šio laiko meninė raiška, bet ne gyvo meno pakaitalas ir...


Reklama