NAUJIENOS

Interaktyvi bibliotekos palapinė Karlskronos aikštėje „NESKUBĖK! Ir visur spėsi“

Kategorija:

Miestas:
Liepos 16-20 d. nuo 11 iki 19 val. Karlskronos aikštėje įsikūrusi Interaktyvi Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos palapinė MAŽIEMS ir DIDELIEMS atvers kultūrinę-edukacinę laisvalaikio zoną po atviru dangumi. Lauksime visų norinčių praleisti nuotykių ir atradimų kupiną savaitę, patirti skaitymo džiaugsmą bei pasinerti į kūrybos, fantazijos ir pažinimo pasaulį. Visi renginiai nemokami. NE(SKU)BĖK! Ir visur spėsi!
 
Visą savaitę dauguma užsiėmimų skirti visai šeimai. Kiekvieną rytą sveikinsimės su puodeliu kavos, o vakarais mėgausimės nuostabia muzika (Bjelle, Darius Žvirblis, Lokaya, Brass kvintetas, Algis Kilis ir draugai). Vaikus pradžiugins patys populiariausi rašytojai ir iliustratoriai, tokie kaip Evelina Daciutė, Aušra Kiudulaitė, Benas Bėrantas, Ieva Babilaitė, Nijolė Kepenienė ir kt. Suaugusiems - išskirtinis pokalbis su muzikantu, fotografu, žurnalo „HAPPY 365“ meniniu redaktoriumi Algiu Kriščiūnu apie savigarbą, savęs motyvavimą, kaip mėgautis „čia ir dabar“ akimirkomis.
Naujųjų technologijų gerbėjams pristatysime inovatyviausius bibliotekų sprendimus - iš Utenos atriedės interaktyvus dviratis, o Plungės istorija prabils hologramose, laukia tikra robotų invazija į senamiestį. Jeigu orai mus lepins, voliosimės Knygų pievoje ir aktyviai pramogausime ANT KALVOS. Vaikai ir tėveliai galės išbandyti šeimų jogą, meditaciją, akro jogą, balansavimo juostą (kuri bus ištemta 18-20 d.), POI, šiaurietiško vaikščiojimo lazdas.
 
Mėgstantiems azartą, galvosūkius, išskirtinė DOVANA – aikštėje įsikurs stebuklingas pabėgimo kambarys „IMANUELIS KANTAS IR IŠMINTIES AKMUO“, kuriame susitinka alchemikai, magai ir modernūs filosofai, tokie kaip Imanuelis Kantas. Patirsite, kaip logika dera su stebuklais. Suburkite 2-4 žmonių grupę (kartu su šeima, draugais, kolegomis) ir pabėkite iš palapinės greičiau nei per 45 minutes. Jūsų užduotis - surasti išminties akmenį.
Jau dabar visi norintys dalyvauti turėtų paskubėti rezervuoti laiką: info@biblioteka.lt; tel. +370 645 30061.
 
Detali programa www.biblioteka.lt

Dalintis: https://www.facebook.com/events/2226916407618639/?event_time_id=2226916420951971

 
Projektą vykdo Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka.
Projekto partneriai: Klaipėdos visuomenės sveikatos biuras, Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Klaipėdos koncertų salė, Lietuvos jūrų muziejus, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija.
 
Jolita Baltrimienė
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos
IT ir projektų valdymo skyriaus vedėja

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Reklama