NAUJIENOS

Intelektinė-kultūrinė-edukacinė laisvalaikio zona po atviru dangumi mažiems ir dideliems

Kategorija:

Miestas:
Liepos 16−20 d. 11−19 val.
Karlskronos aikštėje
(Danės krantinėje, prie Pilies tilto)
 NE(SKU)BĖK! Ir visur spėsi!
 VISA SAVAITĘ  intelektuali pramoga „IMANUELIS KANTAS IR IŠMINTIES AKMUO“

Kviečiame į stebuklingą Hario Poterio įkvėptą pasaulį – pabėgimo-galvosūkių kambarį palapinėje, kurioje susitinka alchemikai, magai ir modernūs filosofai, tokie kaip Imanuelis Kantas. Patirsite, kaip logika dera su stebuklais. Suburkite 2-4 žmonių grupę (kartu su šeima, draugais, kolegomis) ir pabėkite iš palapinės greičiau nei per 45 minutes. Jūsų užduotis - surasti išminties akmenį.
Rezervuoti laiką galima info@biblioteka.lt; tel. +370 645 30061.
 
LIEPOS 16 D. / ANTRADIENIS
 

Nuo 11.00 val. VASAROS SKAITYKLA. Rytinė kava, spauda, pasimatymas su knyga, įvairios kūrybinės užduotėlės dideliems ir mažiems, piešimas, stalo žaidimas „Raidžių dėlionės“ (Klaipėdos visuomenės sveikatos biuras).
 
11.30−13.00 val. Susitikimas su vaikų rašytoja Nijole Kepeniene (1). Skaitysime, kursime juokingas ir graudžias, apskritas ir kampuotas, pačias slapčiausias istorijas.
 13.00 val. Nuotaikinga programa vaikams „KELIONĖ LAIKU PER KLAIPĖDOS ISTORIJĄ“. Klausysimės legendų, žaisime žaidimus, dalyvausime laivų mūšiuose, atstatysime Klaipėdą po didžiojo XIX a. gaisro.
 
14.00–17.00 val. INOVACIJŲ SALA vaikams, tėveliams ir seneliams:
  • Kelionė dviračiu po Pietų Latviją ir Rytų Lietuvą. Mindami interaktyvų dviratį, virtualiai aplankysime Uteną, Zarasus, Daugpilį ir Preilius  (Utenos A. ir M. Miškinių biblioteka).
  • Istorija atgyja 3D hologramose. Keliausime Plungės hologramų turu, išvysime 19 a. Oginskio laikrodinės-oranžerijos sodininko kalbančią hologramą. Dalyvausime edukacijoje, kur savo išmanųjį paversime 3D holograma (Plungės r. savivaldybės viešoji biblioteka).
  • Robotų invazija į uostamiestį. Dirbtinio intelekto dirbtuvėse darbuosimės su mikrobit kompiuteriukais, inžineriniais konstruktoriais, pakelsime virš miesto skraidykles-dronus ir surengsime lego robotų konstruktorių varžybas.
 
18.00−19.00 val. Klaipėdos brass kvintetas „SKAMBĖK LINKSMAI“.
 
LIEPOS 17 D. / TREČIADIENIS
 
Nuo 11.00 val. VASAROS SKAITYKLA. Rytinė kava, spauda, pasimatymas su knyga, įvairios kūrybinės užduotėlės dideliems ir mažiems, piešimas.
 
11.30−13.00 val.
  • Kūrybinės knygų skirtukų dirbtuvėlės vaikams su floriste Dalia Česniene
  • Susitikimas su vaikų rašytoja Nijole Kepeniene (2). Skaitysime, kursime gauruotas ir spygliuotas, liūdnas ir linksmas, pačias keisčiausias istorijas.
13.00−15.00 val. Edukacija vaikams „SUKURK SAVO BESTIARIUMĄ!“ Jūrų pasaulio įkvėpti susikursime žaislinę ir kartu stebuklingą paveikslėlių knygelę. Tik čia jūsų sukurtas delfinas gali pasipuošti kriauklės raštais, o aštuonkojis pamojuoti žnyplėmis (Lietuvos jūrų muziejus).
 
16.00 val. LUIZIANOS PASLAPTIS. KAIP IŠGELBĖTI UŽBURTĄJĮ ORKESTRĄ? Linksmas ir muzikalus knygos apie džiazą pristatymas. Vaikų laukia daug malonių ir netikėtų staigmenų su Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos kūrybine komanda.
18.00−19.00 val. KELIONĖ PO PASAULIO MUZIKĄ su grupe „Lokaya“ (arfa, gitara, smuikas, vokalas). Atlikėjos: Dailė Docienė ir Justina Strašinskaitė.
 
LIEPOS 18 D. / KETVIRTADIENIS
 
Nuo 11.00 val. VASAROS SKAITYKLA. Rytinė kava, spauda, pasimatymas su knyga, įvairios kūrybinės užduotėlės dideliems ir mažiems, piešimas.

11.00−13.00 val. Aktyvios pramogos šeimai „ANT KALVOS – BE GALVOS!“  Laukiami visi norintys sužinoti ir išbandyti kažką naujo: vaikų jogą, meditaciją, akro jogą, lyną, POI  (VŠĮ „Harmoningas žmogus“). Rytinė mankšta su šiaurietiško vaikščiojimo lazdomis (Klaipėdos visuomenės sveikatos biuras)
12.30−14.30 val.  Edukacija šeimai „KAI REALYBĖ SUSIPINA SU SVAJONĖMIS“. Iš japoniško savaime stingstančio Deco polimerinio molio lipdysime tikroviškus ir realybėje neegzistuojančius augalus, gyvūnus ir daiktus (Art studija „Begana“).
 
14.30−16.30 val. Meno terapijos užsiėmimas vaikams „SPALVOTI PAUKŠČIAI POPIERINIAIS SPARNAIS“ su dailininke, iliustratore, meno terapeute Ieva Babilaite. Kiekvienas susikursime savo svajonių paukštį iš spalvotų, rankomis smulkintų popieriaus atplaišų.
 
16.30 val. VANDENYNAS IR ŽALIAMĖLĖ. Rašytojos Rūtos Vyšnios literatūrinė-muzikinė programa suaugusiems (ir ne tik),  visiems kurie tiki stebuklais ir žalia pasaka. Autorinės knygos pristatymas.
 
18.00−19.00 val. Džiazo muzikos koncertas „ALGIS KILIS IR DRAUGAI“. Grupės nariai: Algis Kilis (vokalas, saksofonas), Arnoldas Jankūnas (klavišiniai), Paulius Stonkus (bosinė gitara), Viačeslav Krasnopiorov (mušamieji).
 
LIEPOS 19 D. / PENKTADIENIS
                     
Nuo 11.00 val. VASAROS SKAITYKLA. Rytinė kava, spauda, pasimatymas su knyga, įvairios kūrybinės užduotėlės dideliems ir mažiems, piešimas.
 
11.00−13.00 val.  Aktyvios pramogos šeimai „ANT KALVOS – BE GALVOS!“  Laukiami visi norintys sužinoti ir išbandyti kažką naujo: vaikų jogą, meditaciją, akro jogą, lyną, POI  (VŠĮ „Harmoningas žmogus“).
12.30−14.00 val. Poezijos ir muzikos kompozicija „JŪRA – MANO NAMAI“. Eiles jūros tema skaitys kuriantys klaipėdiečiai, koncertuos grupė „Laiko spalvos“.
14.00−16.00 val. BAUBAIMĖ. Tamsoje šviečiančių apuokų dirbtuvėlės mažiesiems (5-8 metų) su rašytoju Benu Bėrantu ir iliustratore Vilija Kvieskaite.
 
15.00–17.00 val. TAPYBOS PLENERAS suaugusiems su Ernestu Žvaigždinu.
16.15 val. AŠ GALIU! Susitikimas su muzikantu, fotografu, tapytoju, žurnalo „HAPPY 365“ meniniu redaktoriumi Algiu Kriščiūnu. Kalbėsimės apie savigarbą,  iniciatyvumą ir apie tai, kaip nepaklystant tarp daugybės patarimų išmokti mėgautis „čia ir dabar“ akimirkomis.
 
18.00–19.00 val. Kompozitorės, dainų atlikėjos ir kūrėjos Ramintos Naujanytės - BJELLE koncertinė programa. Roko, džiazo ir elektroninės muzikos sintezė.

 
LIEPOS 20 D. / ŠEŠTADIENIS
 
Nuo 11.00 val. VASAROS SKAITYKLA. Rytinė kava, spauda, pasimatymas su knyga, įvairios kūrybinės užduotėlės dideliems ir mažiems, piešimas.
 
11.00−13.00 val. Aktyvios pramogos šeimai „ANT KALVOS – BE GALVOS!“  Laukiami visi norintys sužinoti, išbandyti kažką naujo: vaikų jogą, meditaciją, akro jogą, lyną, POI  (VŠĮ „Harmoningas žmogus“).
 
12.30−14.30 val. LAIMĖ YRA LAPĖ. Popieriaus koliažo dirbtuvėlės vaikams su dailininke, vaikiškų knygų iliustratore Aušra Kiudulaite ir rašytoja Evelina Daciūte, autorinių knygelių pristatymas. Edukacijų pradžia: 12.00, 13.00 val.
 
15.00−17.00 val. SAPNŲ IR SVAJONIŲ GAUDYKLIŲ DIRBTUVĖLĖS šeimai. Pasigaminsime po sapnų gaudyklę, kuri ne tik padės nuvyti blogus sapnus, bet taps puikia namų dekoracija.
 
18.00−19.00 val. Baigiamasis koncertas „STEBUKLINGOS DARIAUS ŽVIRBLIO IŠPAŽINTYS“.

PROJEKTO PARTNERIAI:
Klaipėdos visuomenės sveikatos biuras, Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Klaipėdos koncertų salė, Lietuvos jūrų muziejus, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija.
 
Išsami programa svetainėje www.biblioteka.lt ;  www.facebook.com/kmsvb


Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka

IT ir projektų valdymo skyriaus vedėja
Jolita Baltrimienė 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Reklama