NAUJIENOS

Inovatyvių veiklų pristatymais žavėjusioje parodoje „Tavo Pin Kodas“ buvo fiksuojami ir stulbinantys rekordai

Kategorija:

Miestas:
„Šiaulių dienų 781“ startui puikų tonusą uždavė masiškai į Šiaulių areną ketvirtadienį po pietų plūdę ir organizatorių išskirstytuose plotuosearenos viduje bei jos prieigose įvairiausias veiklas pristatinėję dalyviai. Ketvirtus metus Šiaulių arenos organizuota paroda šiais metais išsiskyrė inovatyvumu, kurios atsinaujinusiame pavadinime „Tavo Pin Kodas“ atsispidėjo ir pagrindinė parodos idėja – atrasti savo pin kodo kombinaciją, kuri skatintų būti aktyviu visuomenės nariu bei laisvalaikiu užsiimti mėgstama sportine, menine ar kita kūrybine veikla.
Jau nuo 16 val. arenoje šurmuliavo ne tik paskutinius štrichus savo veiklų pristatymuose dėliojantys dalyviai, bet ir patys smalsiausi lankytojai, kurie nekantriai laukė prasidėsiančių įdomybių. Tuo pat metu lauke jau vyko sporto mokyklos „Dubysa“ organizuojamos tradicinės „Dviratukų lenktynės“, kurios ir šiais metais sulaukė milžiniško populiarumo, o visus greituolius aistringai palaikė susirinkę artimieji.
Vos tik oficialiai startavus parodai 17 val. arena jau buvo sausakimša dalyvių ir lankytojų, o prasibrauti apžiūrėti kas vyksta kiekvienoje veiklų „salelėje“ nebuvo itin paprasta užduotis, kadangi prie intriguojančiai savo veiklas prsitatyti pasiruošusių organizacijų jau būriavosi eilės žmonių. Neilgai trukus į milžinišką ažiotažą internetinėje erdvėje sukėlusį Šiaulių futbolo akademijos organizuotą masiškiausią futbolo kamuolių žongliravimo vienoje vietoje rekordą arenos prieigose taip pat ėmė plūsti šios spoto šakos mylėtojai arba tiesiog naujo Lietuvos rekordo dalimi norintys tapti smalsuoliai.
Kaip skelbiama Šiaulių futbolo akademijos išplatintame pranešime, vienu metu Šiaulių arenos prieigose kamuolį bumbsėjo net 484 žmonės. Ar tokio rezultato pakaks tam, kad būtų užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas oficialiai turėtų paaiškėti artimiausiu metu.
Parodos dalyviai rekordų siekė ne tik žongliravimo futbolo kamuoliais atitvertoje zonoje, bet ir kartingų trasoje, kur buvo fiksuojamas greičiausiai apskrieto rato rekordas, o taip pat ir arenos pagrindinėje salėje, kur ištvermingiausi stipruoliai žavėjo lankytojus prisitraukimų prie skersinio gausa.
Tuo pat metu, kai pagrindinėje salėje bei lauke šurmuliavo tūkstančiai žmonių, arenos ketvirtajame aukšte, konferencijų salėje vyko dėmesį sukoncentruoti priverčiantis edukacinis vyksmas, kur dėstytojai, lektoriai, o taip pat ir Šiaulių valstybinio dramos teatro režisierius Paulius Ignatavičius bei aktoriai intrigavo klausytojus savo pranešimais, kurių temos siejosi tiek su šių dienų aktualijomis, tiek ir su daugelio jau primirštais istoriniais momentais.

Vilius Dambrauskas
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Šventinės edukacinės programos vaikams

Esperanto – tarsi išsigelbėjimo ratasReklama