NAUJIENOS
Burbiškio dvare karaliauja istorinė mada

Įgyvendintas dar vienas projektas: stadiono atidarymas Kriukų miestelyje

Kategorija:

Miestas:
Rugsėjo 27 d. Kriukų pagrindinėje mokykloje (Joniškio r.) vyko netradicinio ugdymo diena – sveikatingumo diena, kurios metu Kriukų mokyklos ir miestelio bendruomenė buvo pakviesta į naujai rekonstruoto stadiono atidarymo šventę. Stadionas įrengtas šalia mokyklos ir yra išties puikus! Jame kasmet vyksta daug renginių, varžybų, kuriame susirenka tiek mokyklos, tiek miestelio bendruomenės aktyvaus poilsio mėgėjai. 
 
Į šventę su puikia nuotaika atžygiavo Kriukų pagrindinės mokyklos pradinukai, nešini balionais, juos lydėjo mokytojai, Kriukų miestelio bendruomenė. Susirinkusius pasveikino Kriukų pagrindinės mokyklos direktorė Rita Šilinienė, akcentuodama, jog mokykla jau penktus metus orientuojasi į sveikatos stiprinimą, todėl atnaujintas stadionas yra  labai reikalingas.
 
Tradiciškai perkirpta simbolinė juostelė. Sugiedotas Lietuvos himnas. Stadiono atidarymo proga mokyklos bendruomenę sveikino LR Seimo narys Liudas Jonaitis, Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Aivaras Rudnickas ir kiti svečiai, linkėdami sportuoti, būti aktyviems ir sveikiems, dovanojo sportinį inventorių.
 
„Džiaugiuosi matydamas atsinaujinusį mano mylimos mokyklos stadioną, kuriame teko praleisti nemažai laiko ir varžytis ne vienose sportinėse varžybose. Neabejoju, kad stadionas pateisins sportiškos mokyklos vardą ir čia bus išugdytas ne vienas čempionas,‘– kalbėjo rajono meras ir perdavė savo asmeninio archyvo surinktą medžiagą bei foto nuotraukas, susijusias su Kriukų mokyklos stadionu, direktorei. Stadioną palaimino ir apsaugai įteikė angelą-sargą Kriukų parapijos kunigas Vaidas Mikalčius.
 
Pasveikinusi mokyklos bendruomenę Kriukų seniūnijos seniūnė Audronė Impolienė, džiaugėsi sutvarkyta miestelio erdve ir dėkojo už uždegtą žalią šviesą rajono savivaldybės tarybai, buvusiems, esamiems rajono ir mokyklos vadovams, rangovams ir subrangovams už atliktus darbus ir puikų galutinį rezultatą.  
 
‘Walk 15’, ‘Be Active’, „Judrumo savaitės“ pagrindinė mokyklos iniciatorė, puoselėjanti aktyvų gyvenimo būdą  mokytoja Ilona Gylytė pakvietė visus kartu pasportuoti ir apeiti naujais stadiono bėgimo takais garbės ratą.

 
Renginyje nuotaikingais šokiais džiugino mokyklos mergaičių grupė „Šokio ritmu“ (vad. V. Dundulienė). Svečiai buvo vaišinami sveikuoliškais pusryčiais: žolelių arbata ir koše.  Kriukų pagrindinės mokyklos bendruomenė pasirengę puoselėti stadioną, jame prasmingai praleisti laisvalaikį ir gerinti fizinį pasirengimą. Į stadione organizuojamus renginius bus integruojama vietos bendruomenė.
 
Stadiono atnaujinimas įgyvendintas pagal projektą „Viešosios infrastruktūros atnaujinimas Joniškio rajono kaimo vietovėse – Kriukų miestelis Nr. 20KI-KS-17-1-01835-PR001. Projekto vykdytojas Joniškio rajono savivaldybės administracija.

 Joniškyje Kriukų miestelyje stadiono atidarymas
154-sveikina Kriukų seniūnijos seniūnė ir darbuotojiai
200-nauujo stadiono takeliais einamas garbės ratas
 
093-juostos kirpimas po gabalėlį , iš kairės ( Joniškio r. sav. adm. Direkt. pavaduotojas A. Rudnickas, Ekonominės plėtros ir investicijų sk. vedėja V. Aleksienė, LR Seimo narys Liudas Jonaitis, mero pavaduotoja V. Aleknavičienė, Kriukų seniūnė, Kriukų pagr. mokyklos direktorė R. Šilinienė, meras V. Gailius ir buvusi Kriukų pagr.  mokyklos direktorė L. Eitkevičienė
 
 
 Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Lina Šutkienė
Joniškio rajono savivaldybės administracijos
Kanceliarijos skyriaus
Viešųjų ryšių vyriausioji specialistė

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama