Ignalinoje paminėta Vietos savivaldos diena
  NAUJIENOS

Ignalinoje paminėta Vietos savivaldos diena

Kategorija:

Miestas:
Nuo 2007-ųjų metų Lietuvoje minima Vietos savivaldos diena. Šią dieną galima laikyti savivaldybių tarnautojų profesine švente, tačiau kartu tai ir visų gyventojų šventė, nes ką gali savivalda be gyventojų, bendruomenių, visuomeninių organizacijų, ūkininkų ir verslininkų palaikymo.


 
Šventės išvakarėse Vietos savivaldos diena paminėta ir Ignalinos rajono savivaldybėje. Meras Justas Rasikas pasveikino savivaldybės administracijos darbuotojus, visiems dėkojo už darbus, linkėjo geresnio vienas kito supratimo, bendravimo ir bendradarbiavimo. Šie metai, pasak mero, tikrai nelengvi jau vien dėl užklupusios pandemijos. Tačiau būtent šiuo metu išryškėjo žmonių sutelktumas ir netgi kai kurių pasiaukojimas. Savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė dėkojo daugiausia gelbėjusiems karantino metu, ypač vairuotojams, civilinės saugos specialistui, dirbusiems net naktimis. Padėkos taip pat įteiktos ūkininkams ir verslininkams, pavasarį pagelbėjusiems Ignalinos miesto seniūnijai įrengiant paplūdimio futbolo aikštelę. Džiaugtasi Ignalinos kraštą garsinančia jaunąja sportininke.
 


Vietos savivaldos dienos proga savivaldybės padėkos raštais už nuopelnus savivaldai, pasiaukojamą darbą pandemijos metu apdovanoti Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Informatikos ir bendrųjų reikalų skyriaus vyriausiasis specialistas Artūras Česliokas, šio skyriaus vairuotojai Juozas Stalyga ir Antanas Šimkūnas. Tverečiaus seniūnijos specialistei Dangutei Petkevičienei dėkota už  atsakingą ir pareigingą veiklą ilgą laiką vykdant seniūno funkcijas. Ignalinos miesto seniūnui Valentinui Rumbučiui – už sąžiningai ir  atsakingai atliekamą  darbą bendruomenės labui, iniciatyvas  miesto žmonių gyvenimo kokybės gerinimui. Seniūnas šiuo metu atlieka ir Dūkšto seniūno pareigas. Dūkšto seniūnijoje per trumpą laiką nuveikta daug reikalingų darbų.

 
Savivaldybės padėkomis už pagalbą atnaujinant Ignalinos miesto paplūdimį ir įrengiant futbolo aikštelę apdovanoti Ignalinos rajono ūkininkai Valdas Kamarauskas,  Vitas Januškevičius, Zigmantas Kajėnas, Egidijus Šiaudinis, Rimantas Gaidelis, taip pat  verslininkai Valdas Trapikas ir Ričardas Dapkus. „Tik kartu susitelkę galime nuveikti didelius darbus ir pakelti Ignaliną...Ir tai ne paskutinis mūsų bendras projektas“,– sakė meras J. Rasikas.
 
Padėka ir pinigine premija už aukštus sporto pasiekimus ir Ignalinos vardo garsinimą apdovanota Lietuvos motokroso moterų klasės čempionato nugalėtoja Adrijai Skudutytė. Meras jai taip pat dovanojo savivaldybės ženklelį ir linkėjo jį segėti svarbių varžybų metu bei niekada neužmiršti gimtojo krašto.
 
Šventės proga nuo savivaldybės administracijos kolektyvo su šiltais palinkėjimais savivaldybės vadovams įteikta saldi dovana. Na, o savivaldybės darbuotojai ne tik kartu dirba, bet moka ir draugiškai poilsiauti. Visi pakviesti pasižiūrėti foto vaizdų ir prisiminti šių metų keliones į Biržus, Telšius, vasaros baidarių žygį Žeimenos upe ir savivaldybės komandos dalyvavimą Drakonų valčių varžybose Palūšėje.
 
Parengė Lina Kovalevskienė,
Ignalinos rajono savivaldybės administracijos
Informatikos ir bendrųjų reikalų skyriaus
vyr. specialistė ryšiams su visuomene
 

Reklama