NAUJIENOS

Ignalina išeinančiai vasarai dovanojo skrybėlę

Kategorija:

Miestas:
Rugpjūčio 24 dieną Ignalinos vasaros estradoje atsisveikinta su besibaigiančia vasara. Šventė "Paskutiniai žiedai – vasaros skrybėlei" buvo tikrai graži. Ir lyriškai svajinga, romatiška, ir trankiai linksma... Gėlėta vasaros skrybėlė, kurią išpuošė visi šventės dalyviai, buvo išplukdyta į paslaptingąsias Ilgio ežero tolumas.
Šventės dienos programoje koncertavo nuostabus duetas iš Rokiškio. Dainuojamąją poeziją atliko ir gitara grojo Vilija Radvilė, jai smuiku pritarė Oksana Sadauskienė. Daugeliui tai buvo tikras atradimas. Lyriškos dainos sukūrė nepaprastą vasaros palydų nuotaiką. Žiūrovai buvo kviečiami jaukiai pasėdėti prie puokštelėmis papuoštų vasaros stalų, išgerti arbatos, pasikalbėti ir pasidalinti atostogų įspūdžiais. Žavios šventės vedėjos kalbino ir Ignalinos turizmo informacijos centro direktorę Mariją Garejevą, restorano „Žuvėdra“ savininką Petrą Mačiulį. Jie pasakojo kiek ir kokių turistų per vasarą Ignalinoje apsilankė, prisiminė įdomias istorijas.
Šalia scenos veikė skrybėlių dekoravimo dirbtuvėlės  kartu su „Bloom room“. Dekoruotomis  skrybėlėmis pasipuošę panelės ir ponios galėjo pasidaryti gražių fotografijų prie baltų šventės vartų. Na o pagrindinė didžioji vasaros skrybėlė jau sutemus buvo nunešta prie Ilgio ežero ir išplukdyta į Ilgio ežerą. Gražiai liūdnos akimirkos tikrai sujaudino. Na o vakaro programoje visus džiugino linksmos atlikėjo Mino dainos ir įspūdingas Donato Montvydo pasirodymas.  Iki vėlumos jaunimas šėlo diskotekoje.
 
Lina Kovalevskienė,
Ignalinos rajono savivaldybės administracijos
Informatikos ir bendrųjų reikalų skyriaus
vyr. specialistė ryšiams su visuomene
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

3 pamokėlėGyvenimas už raudonųjų linijų

Sausio 20–26 d. energijų horoskopas

30 metų savivaldoje

30 metų savivaldoje

„Įdomu, kiek savivaldybių tarybose dirba žmonių nuo pirmosios kadencijos. Neringos savivaldybėje esame du. Tai Vigantas Giedraitis ir aš“, – sako Neringos savivaldybės tarybos narys Arūnas...

Reklama