NAUJIENOS

Ieškoma būdų sumažinti šildymo kainą

Kategorija:

Miestas:
Su rajono ūkininkais S. Krivicku ir R. Lemežiu aptartos galimybės gaminti ir parduoti biokurą mažesnėmis nei Baltpool biržos kainomis. Radviliškio rajono savivaldybės nuotr.

Stipriai brangstant biokurui, UAB „Radviliškio šiluma“ bando ieškoti kelių, kaip pristabdyti šitą procesą. Prieš kelerius metus rajono ūkininkams buvo pasiūlyta žiemos metu gaminti biokurą, tačiau šita idėja nebuvo įgyvendinta. Šiandien, drastiškai brangstant biokurui, vėl grįžta prie idėjos biokuro mažesnėmis kainomis įsigyti iš ūkininkų. Ši mintis išsakyta Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojui V. Krikščiūnui.

Mero pavaduotojo iniciatyva rugsėjo 2 dieną UAB „Radviliškio šiluma“ įvyko susitikimas su įmonės vadovu P. Mickaičiu ir ūkininkų atstovais Sigitu Krivicku ir Renatu Lemežiu. Buvo aptartos galimybės gaminti ir parduoti biokurą mažesnėmis nei Baltpool biržos kainomis. Daug klausimų kilo diskusijos metu dėl gana sudėtingų pardavimų sąlygų, dėl galimybės dalyvauti biržoje. Klausimas nebuvo išgvildentas iki galo, nes ūkininkams reikalingos investicijos į biokuro gamybą, jiems reikia išlaikyti žemesnę jo kainą biržoje. Jei bent nedidelė dalis biokuro būtų įsigyjama pigiau, atsirastų galimybė mažinti šildymo kainą.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija


Reklama