NAUJIENOS

Atidaroma Radviliškio miesto pirtis

Kategorija:

Miestas:
Radviliškio rajono savivaldybėje susitikę Radviliškio rajono savivaldybės administracijos UAB „Radviliškio šiluma“ vadovai ir specialistai tarėsi dėl Radviliškio miesto pirties veiklos atnaujinimo karantino metu.

Pasak J. Margaitienės, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorės, viešojoje erdvėje sulaukta nemažai gyventojų prašymų atverti lankytojams karantino metu neveikiančią miesto pirtį. „Radviliškio miesto pirtis dėl paskelbto karantino buvo tikrai ilgai uždaryta. Ji lankytojų nepriėmė nuo lapkričio mėnesio. Toks sprendimas buvo priimtas norint nuo siaučiančio viruso apsaugoti kuo daugiau gyventojų, bet yra žmonių, kuriems miesto pirtis yra vienintelė galimybė patogiai nusiprausti, tad prieita išvados, kad būtina atverti miesto pirtį lankytojams. Žinoma, laikantis visų karantino reikalavimų“, - sakė ji.

Pirtis veiks du kartus per savaitę

Radviliškio miesto pirties veiklą administruoja UAB „Radviliškio šiluma“. Jos direktorius P. Mickaitis sakė, kad atnaujintomis pirties paslaugomis Radviliškio gyventojai galės naudotis du kartus per savaitę „Ketvirtadieniais laikas nuo 10.00 val. iki 20.00 val. skirtas moterims, penktadieniais laikas nuo 10.00 val. iki 20.00 val. skirtas vyrams“. Jis akcentavo, kad pirtis tokiu grafiku planuoja dirbti iki karantino Lietuvoje pabaigos, žinoma, jei nepasikeis epidemiologinė situacija,  ir nebus įvesti griežtesni suvaržymai valstybės mastu.

Būtina registracija

Kad būtų tinkamai reguliuojami pirties lankytojų srautai, jie pirtyje priimami tik iš anksto užsiregistravę. Registracija vykdoma kiekvieną darbo dieną nuo 8.00 val. iki 17.00 val. telefonu 8 672 61 388.

Pirtyje – tik po vieną ir ribotą laiką

Atsižvelgiant į nustatytas būtinąsias sąlygas karantino metu veikiančioms pirtims, pirties lankytojams yra nustatyti reikalavimai: į pirties patalpas įleidžiamas vienai valandai įleidžiamas tik vienas lankytojas. Paslaugos laikas – 1 val. (20 min. persirengimui, 20 min. kaitinimuisi garinėje pirtyje, 20 min. dušas).

Lankytojai turi dėvėti apsaugines veido kaukes (respiratoriai, medicininės kaukės ar kita tinkama veido apsauga), kuri turi priglusti prie veido ir visiškai dengti nosį ir burną. Kaukių leidžiama nedėvėti atliekant pirties procedūras.

Lankytojai, laukdami eilėje, prieš patekdami į pirties patalpas, turi laikytis  ne mažesnio kaip 1 metro atstumo vienas nuo kito.

Neaptarnaujami lankytojai, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas, karščiavimas).

Lankytojai turi laikytis nustatytų higienos reikalavimų.

Paslaugos kaina:

  • suaugusiesiems – 2,60 Eur,  vaikams iki 12 metų, neįgaliesiems ir kitiems socialiai remtiniems asmenims – 1,60 Eur.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija


Reklama