NAUJIENOS

Hialurono injekcijos siūlomos net ir greitam efektui pasiekti

Kategorija:

Miestas:
Kiekvienas žmogus nori atrodyti jaunas kuo ilgesnį laiką, tačiau raukšlės atsiranda ne vien dėl amžiaus. Jos gal atsirasti dėl žalingų aplinkos veiksnių, netgi tokių, kuriuos sukelia pats žmogus. Norint pagerinti odos būklę ir tiesiog atjaunėti, siūloma pasidomėti kuo naudingos hialurono injekcijos (Vilniuje). Tai pats populiariausias būdas atjauninti odą be jokių brangių operacijų.

Odos būklės pagerėjimas matomas po pirmosios hialurono injekcijos

Pacientai dažnai nustemba išgirdę, kad jau po pirmos injekcijos galima matyti kažkokius rezultatus. Juk visos kitos panašios procedūros reikalauja tam tikro kurso. Tik po viso kurso galima tikėtis rezultatų. Iš dalies tai yra tiesa, tačiau hialurono injekcijas reikia išskirti dėl to, kad tai ko gero vienintelė medžiaga, kuri nedelsiant skatina odos būklės gerėjimą po pirmosios injekcijos. Tiesa ir ta, kad šios injekcijos turi būti atliekamos per tam tikrą laiko intervalą. Dažniausiai gydytojai nusprendžia kiek injekcijų prireiks ir kas kiek laiko jas teks atlikti.

Labiausiai šią medžiagą išskirti reikia dėl to, kad ji žaibiškai pagerina bendrą odos būklę ir rezultatas būna ilgalaikis. Tai reiškia, kad perėjus visą kursą, efektas gali būti matoma netgi metus ar dar ilgiau. Kitos procedūros gali garantuoti kelių mėnesių rezultatą, tačiau dėl to jos dažnai ir yra pigesnės.

Ši rūgštis žmogaus odai yra labai svarbi. Ji natūraliai gaminama mūsų organizmo. Bet, kai žmogus sensta, gamyba ima lėtėti ir šios rūgšties kiekiai tampa per menki tam, kad oda būtų palaikoma geros būklės. Sintetinė hialurono rūgštis yra augalinės kilmės, todėl pacientai įprastai nepatiria jokių šalutinių poveikių. Kai suleidžiama ši medžiaga, ji ne tik tiesiogiai veikia odos audinius, bet taip pat labiau paskatina organizmo gaminamo hialurono rūgšties gamybą.
Pabrėžiama, kad ši procedūra yra skirta odos lyginimui ir jos būklės pagerinimui – spalvos, elastingumo, stangrumo ir drėgmės atgavimui. Ši procedūra nėra skirta spręsti ligų problemas - bėrimus, odos darinių atsiradimą ir kt.

Kodėl naudinga rinktis būtent šią procedūrą?

Jeigu jūsų tikslas yra būtent jaunesnė oda, tuomet ši procedūra bus tinkamiausia. Geriausia tai, kad dėl greito efekto galima išspręsti ir kitas su grožiu susijusias problemas. Tiksliau kalbant, jeigu reikia žaibiško odos atgaivinimo, tuomet ši procedūra tikrai jums padės. Jeigu ruošiatės kažkokiam renginiui, kur ne tik norėsite pasipuošti tam tikru garderobu, bet ir norėsite atrodyti atjaunėję, tuomet ši procedūra tikrai pravers. Mat, visas kursas gali trukti apie mėnesį ar dar trumpiau.

Kiek tiksliai injekcijų jums bus paskirta, nuspręs gydytojas. Jis įvertins jūsų aplinkos veiksnius, nes jie daro tiesioginę įtaką jūsų odos būklei. Dažniausiai kursas trunka iki trijų ar keturių injekcijų, o paskui retkarčiais siūlomos tik palaikomosios procedūros.

Aistė  Bielinė

Reklama