NAUJIENOS

Gyvūnų čipavimas – naudinga ir visiškai saugi procedūra

Kategorija:

Miestas:
Pilna mitų, apipintų gyvūnų ženklinimu. Žmonės linkę nepasitikėti naujovėmis, todėl jei turite augintinį ir nežinote, kaip elgtis, nurimkite. Štai, ką turėtumėte žinoti apie šią paprastą procedūrą ir jos naudą.
 
 Jokio neigiamo poveikio augintiniui
 
Adatos dūris, įleidžiant mikroschemą į gyvūnėlio paodį, primena skiepą. Jis nėra skausmingas, o pats čipas visiškai nėra jaučiamas, kadangi jo dydis yra kaip ryžio grūdo. Mikroschema taip pat neturi neigiamos įtakos gyvūno elgesiui po čipavimo, netgi jei jūsų augintinis smulkus ir nedidelis. Ji aktyvi būna tik tada, kai ją aktyvuoja skeneris, todėl gyvūno visiškai neveikia elektromagnetinės bangos. Jūsų augintinis bus lygiai toks pats, koks buvo prieš ženklinimą.
 
Kokia ženklinimo nauda?
 
Vienas geriausių gyvūnų čipavimo aspektų yra tai, kad tokiu būdu šeimininkams daug lengviau rasti pasimetusį ar iš namų pabėgusį augintinį. Joje užfiksuota visa svarbi informacija vienoje vietoje – gyvūno amžius, lytis, veislė, ligų istorija, šeimininko kontaktai. Taip pat skiepų statusas bei kitokių vaistų reikiamybė.
 
Ši procedūra nėra brangi – už ją sumokėsite iki 20 eurų, o jos veikimo laikas yra daugiau nei 25 metai. Taigi, labai didelė tikimybė, kad, vieną kartą už paslaugą sumokėję, daugiau to daryti neturėsite

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama