Gydytojas chirurgas Romaldas Sakalauskas: sveikata ir pagarba svarbiausia
  NAUJIENOS

Gydytojas chirurgas Romaldas Sakalauskas: sveikata ir pagarba svarbiausia

Kategorija:

Miestas:
1. Gyvenime visada turiu idėją, kuri lyg vulkano viršūnė, ant kurios neželia neryžtingumo piktžolės. Galbūt ne visi darbai veda prie laimės, tačiau be veiksmo laimės niekada nebus.

2. Mano gyvenimo prasmė - padėti sergančiam žmogui, ne tik Hipokrato priesaikos akivaizdoje. Galbūt tolesnis mano kelias gali vesti į didesnius išmėginimus – tarnystę Klaipėdos, Lietuvos žmonėms.

3. Kasdieninis mūsų gyvenimas susideda iš smulkmenų ir retai pasitaiko galimybė padaryti labai daug vienu kartu. Galvoju, kad tikrieji darbai gimsta pamažu. Jūsų pasitikėjimas – didžiausia atsakomybė.

4. Tikslas, kurio nevertėtų siekti – kompromisas su savo sąžine!

5. Nelaikau pagiežos. Visada noriu ištiesti ranką pirmas, kaip susitaikymo ženklą. Niekada negalvoju kiek kiti man skolingi, bet visada – kiek aš Jums skolingas.

6. Apie kitus stengiuosi kalbėti tik gerai – nesisvaidyti įžeidimais. Permąstyti, pergalvoti ir jei įmanoma amortizuoti įtampą, kuri atsiranda dėl ištarto žodžio. Nesupriešinkime žmonių.

7. Klaipėdoje, Lietuvoje gyvena puikūs žmonės, verti valdžios: kuri matytų juos ir gerbtų, būtų vienodai teisinga, neskirstytų žmonių į savus ir svetimus. Suprastų ko reikia dabar.

8. Jaučiu atsakomybę ne tik šiame rinkimų etape, bet ir sėkmės atveju, dirbant Seime, kad nebūtų gėda pasibaigus kadencijai prieš klaipėdiečius, nes kokia nauda iš atmerktų akių, jei širdis akla!

Romaldas Sakalauskas
Kandidatas į LR Seima Danės vienmandatėje rinkimų apygardoje
Politinė reklama bus apmokėta iš kandidato į Seimą Romaldo Sakalausko rinkimų sąskaitos
Panašūs straipsniai:
https://www.manokrastas.lt/straipsnis/kodel-romaldas-sakalauskas-klaupesi-pries-a-veryga-del-klaipedos-moteru
https://www.manokrastas.lt/straipsnis/romaldas-sakalauskas-paauglysteje-patirtas-alkio-jausmas-motyvavo-siekti-svajoniu​
https://www.manokrastas.lt/straipsnis/rozes-su-spygliais-arba-nepatogus-klausimai-romaldui-sakalauskui

Reklama