NAUJIENOS

Grožio salonas virtuvėje

Kategorija:

Miestas:
Nieko nėra paprasčiau ir greičiau kaip pasirūpinti savo grožiu namuose. Reikia tik netingėti. Gamindamos valgį, turime galimybę tuo pačiu laiku atgaivinti savo veidą.

Kepsiu pusryčiams blynelius. Tad vieną valgomą šaukštą plakto kiaušinio atsemsiu grožio kaukei. (Ši kaukė tinka, jei nesate alergiška kiaušiniams).
Įpilsiu 0,5 a. š. aliejaus (alyvuogių ar kokio turite), 0,5 a. š. majonezo arba grietinės. Išmaišau iki vientisos masės ir vatos tamponėliu tepu ant veido ir viršutinės rankų ir riešų dalies (žinia, rankos taip pat senėja – amžiaus išdavikės).

Kai pastingsta pirmas sluoksnis, dar kartą užtepu. Jaučiu, kaip švelniai veido ir rankų odą tempia, išlygina raukšleles. Jokia kita procedūra neprilygs! Kaukė atlieka tarsi mikrochirurginį darbą... Kai kaukė visai išdžiūsta (po 20 – 30 min.), nusiprausiu drungnu vandeniu ir pasitepu drėkinančiu dieniniu kremu.
Džiaugiuosi atgaivinta švelnia veido ir rankų oda. Puiku, jei tokią kaukę pakartosite kartą savaitėje – rezultatas bus tikrai pastebimas.

Nesu kosmetologė, bet nepraleidžiu progos virtuvėje, gamindama valgį, pažvelgti į veidrodį ir pasirūpinti savo veidu... Tad ant nosies užtepu ir trintą braškę ir sudrėkinu agurko sultimis... Žodžiu, kas po ranka...

Prisimenu savo vyresnės kolegės, visada jaunatviškos, posakį: ,,Moteris gali sau pridėti ar atimti dešimt metų“... Nesakykit, mielosios, kad savo grožiui neturite laiko ir pinigų. Grožio salonas gali būti jūsų virtuvėje!

Savo gentainių moterų bičiulė Vitalija Jakubauskienė
 

Grožio salonas virtuvėje

Grožio salonas virtuvėje

Nieko nėra paprasčiau ir greičiau kaip pasirūpinti savo grožiu namuose. Reikia tik netingėti. Gamindamos valgį, turime galimybę tuo pačiu laiku atgaivinti savo veidą. Kepsiu pusryčiams blynelius. Tad vieną valgomą šaukštą plakto...


Reklama